Միշտ պատրաստ եմ աջակցել մեր երկրների համագործակցության ամրապնդմանը. Վրաստանի նախագահ Զուրաբիշվիլին շնորհավորել է ՀՀ նախագահին
ԵՐԵՎԱՆ, 23 ՀՈՒՆԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանին ծննդյան օրվա առթիվ շնորհավորել է Վրաստանի նախագահ Սալոմե Զուրաբիշվիլին:
«Հուսով եմ, որ Վրաստանի և Հայաստանի միջև հարաբերություններն ապագայում ավելի կխորանան: Հավաստիացնում եմ, որ միշտ պատրաստ եմ աջակցել մեր երկրների համագործակցության ամրապնդմանը»,- ասվում է Զուրաբիշվիլիի ուղերձում:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին Հայաստանի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից, նա նախագահ Արմեն Սարգսյանին մաղթել է երջանկություն, առողջություն և ամենայն բարիք:

Всегда готова поддержать укрепление сотрудничества наших стран — Президент Грузии Саломе Зурабишвили поздравила Президента Саркисяна с днем ​​рождения
Президент Грузии Саломе Зурабишвили поздравила Президента Армении Армена Саркисяна с днем рождения
«Я надеюсь, что отношения между Грузией и Арменией будут углубляться и впредь.Уверяю вас, я всегда готова поддержать укрепление сотрудничества наших стран», - говорится в послании Зурабишвили.
Как сообщили Арменпресс в Управлении по связям с общественностью и СМИ аппарата президента РА, Саломе Зурабишвили пожелала президенту Саркисяну успехов, здоровья и всего наилучшего.