Բիզնեսը 100 օրվա ընթացքում ազատված կլինի վարկային տոկոսադրույքներից
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ:ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ Բանկը ՓՄՁ և կորպորատիվ հաճախորդներին առաջարկում է փաթեթային լուծում, որը թարմ շունչ կհաղորդի Հայաստանյան բիզնեսին:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿ-ի Մարքեթինգի և զարգացման վարչությունից, մայիսի 10-ից մինչև օգոստոսի 1-ը ներառյալ ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ Բանկի բիզնես հաճախորդներին կտրամադրվեն վարկային միջոցներ 3-6 տարի տևողությամբ՝
- մինչև 100 միլիոն ՀՀ դրամով՝ սկսած 12% տարեկան տոկոսադրույքից,
- մինչև 250.000 ԱՄՆ դոլարով և եվրոյով՝ սկսած 10% տարեկան տոկոսադրույքից:
Ֆինանսական միջոցները կտրամադրվեն 0% տարեկան անվանական տոկոսադրույքով առաջին 100 օրացուցային օրերի համար: Բացի այս, առաջարկից օգտվող գործարարներին կտրամադրվեն հետևյալ լրացուցիչ առավելությունները՝
- Անվճար ArCa Business և Visa Business քարտեր
- Անվճար ACBA Online և ACBA Mobile ծառայություններ
- Անվճար POS-տերմինալի տեղադրում
- Աշխատավարձային քարտերի սպասարկում բանկում գործող լավագույն պայմաններով
- GREEN LEASING պրոդուկտից 2%-ով ավելի ցածր տոկոսադրույքով օգտվելու հնարավորություն
Այս առաջարկով բանկը, հավատարիմ մնալով իր որդեգրած քաղաքականությանը, իր աջակցությունն է ցուցաբերում ՓՄՁ բիզնեսի զարգացմանը:

В течение 100 дней бизнес будет освобожден от кредитных налоговых ставок
АКБА-КРЕДИТ АГРИКОЛЬ БАНК предлагает МСП и корпоративным клиентам пакетное решение, которое придаст свежее дыхание бизнесу Армении.
Как сообщили «Арменпресс» в Управлении маркетинга и развития АКБА-КРЕДИТ АГРИКОЛЬ БАНКа, с 10 мая по 1 августа, включительно, банк будет предоставлять своим клиентам кредитные средства сроком на 3-6 лет:
• на сумму до 100 млн драмов со ставкой 12% годовых
• до 250 тыс. долларов и евро со ставкой от 10% годовых.
Финансовые средства в первые 100 дней будут предоставляться по нулевой номинальной процентной ставке. Помимо этого предложения, предпринимателям будут предоставлены следующие дополнительные привилегии:
• Бесплатные карты ArCa Business и Visa Business
• Бесплатные услуги ACBA Online и ACBA Mobile
• Бесплатная установка POS- терминала
• обслуживание зарплатных карт по лучшим условиям банка
• возможность использования продукта GREEN LEASING со ставкой на 2% ниже действующей.
Оставаясь верным своей политике, данным предложением банк оказывает содействие развитию МСП. О подробностях предлагаемого бизнес кредита можно ознакомиться здесь.