Գործարկվել է Հայաստանում TRIPP ծրագրի պաշտոնական ֆեյսբուքյան էջը
Գործարկվել է Հայաստանում «Թրամփի ուղի՝ հանուն միջազգային խաղաղության և բարգավաճման» ծրագրի պաշտոնական ֆեյսբուքյան էջը։ «Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ՝ այս մասին հայտնում են ՀՀ արտաքին գործերի նախարարությունից՝ ընդգծելով, որ էջը կվարեն ՀՀ ԱԳՆ և Հայաստանում ԱՄՆ դեսպանության թիմերը։
«Ուրախ ենք հայտնել Հայաստանում «Թրամփի ուղի՝ հանուն միջազգային խաղաղության և բարգավաճման»(ԹՐԻՓՓ) ծրագրի պաշտոնական ֆեյսբուքյան էջի գործարկման մասին, որը ստեղծվել է Հայաստանի արտաքին գործերի նախարարության և ԱՄՆ պետքարտուղարության համագործակցությամբ:
Էջում կարող եք գտնել ԹՐԻՓՓ ծրագրի վերաբերյալ մանրամասներ ու վերջին զարգացումները։
Այստեղ կներկայացվեն տեղեկություններ տարբեր ձևաչափերով՝ ապահովելով ԹՐԻՓՓ-ի վերաբերյալ արդիական տեղեկատվության հասանելիությունը»,- նշված է ՀՀ ԱԳՆ-ի տարածած հաղորդագրության մեջ։

На Facebook запущена официальная страница программы TRIPP в Армении
На Facebook запущена официальная страница программы “Маршрут Трампа во имя международного мира и процветания” (TRIPP). Как передает “Арменпресс”, об этом сообщает Министерство иностранных дел Республики Армения. Страница будет управляться командами Министерства иностранных дел Республики Армения и Посольства США в Армении.
“Рады сообщить о запуске в Facebook официальной страницы программы “Маршрут Трампа во имя международного мира и процветания” (TRIPP), созданной в сотрудничестве Министерства иностранных дел Республики Армения с посольством США в Армении.
На странице вы сможете найти подробную информацию и последние новости о программе TRIPP.
Информация будет предоставляться в различных форматах, обеспечивая доступ к актуальной информации о TRIPP”, — говорится в заявлении Министерства иностранных дел Республики Армения.