Շնորհավոր Ամանոր և Սուրբ Ծնունդ
ԵՐԵՎԱՆ, 30 ԴԵԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: «Արմենպրես» պետական լրատվական գործակալությունը շնորհավորում է իր բոլոր ընթերցողների գալիք Ամանորը և Սուրբ ծնունդը։
Թող 2025 թվականը դառնա ձեռքբերումների, բարգավաճման և խաղաղության տարի։
Սիրելի ընթերցողներ, ցանկանում ենք շնորհակալություն հայտնել ձեզ աջակցության և վստահության համար, որը մեզ ոգեշնչում է։
Թող տոնական այս օրերը լցնեն մեր սրտերը պայծառ ապագայի հույսով, որտեղ գերակշռում են խաղաղությունը, համերաշխությունը և միասնականությունը:
«Արմենպրես» լրատվական գործակալությունը կշարունակի լինել ձեր կողքին՝ լուսաբանելով Հայաստանի համար կարևոր նշանակություն ունեցող բոլոր իրադարձությունները։
Հանգստյան օրերի ընթացքում խմբագրությունը կշարունակի հրապարակել ամենահրատապ ու կարևոր տեղեկությունները, սակայն գործակալության անձնակազմը ողջ ծավալով կվերսկսի աշխատանքը հունվարի 3-ից:

Счастливого Нового года и Рождества!
Государственное информационное агентство “Арменпресс” поздравляет всех своих читателей с наступающим Новым годом и Рождеством.
Пусть 2025 год станет годом достижений, процветания и мира.
Дорогие читатели, мы хотим поблагодарить вас за поддержку и доверие, которое нас вдохновляет.
Пусть эти праздничные дни наполнят наши сердца надеждой на светлое будущее, в котором будут царить мир, солидарность и единство.
Информационное агентство “Арменпресс” и впредь будет рядом с вами, освещая все важные для Армении события.
В эти праздничные выходные редакция продолжит публиковать самую актуальную и важную информацию, однако коллектив агентства возобновит работу в полном объеме 3 января.