Վարչապետը տիկնոջ հետ ներկա է գտնվել «STARMUS VI» փառատոնին նվիրված ֆիլմի պրեմիերային
ԵՐԵՎԱՆ, 18 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ։ Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը տիկնոջ՝ Աննա Հակոբյանի հետ Երևանի «Մոսկվա» կինոթատրոնում ներկա է գտնվել նախորդ տարի Հայաստանում անցկացված «STARMUS VI» փառատոնին նվիրված ֆիլմի պրեմիերային:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ՀՀ կառավարությունից, վերջինիս ներկա են եղել նաև Ազգային ժողովի նախագահ Ալեն Սիմոնյանը, Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանը, ԱԺ փոխնախագահ Հակոբ Արշակյանը, Կառավարության, խորհրդարանի այլ անդամներ:
Ֆիլմի պրոդյուսերներն են՝ աստղաֆիզիկոս, փառատոնի համահիմնդաիր Գարիկ Իսրայելյանը, աշխարհահռչակ երաժիշտ, փառատոնի համահիմնադիր Բրայան Մեյը և Թոդ Դուգլաս Միլլերը:
Ֆիլմը ցուցադրվելու է նաև աշխարհի տարբեր երկրներում, այդ թվում՝ ԱՄՆ-ում, Ֆրանսիայում, Պորտուգալիայում և այլն:

YEREVAN, NOVEMBER 18, ARMENPRESS. Prime Minister Nikol Pashinyan and his wife Anna Hakobyan attended Friday evening the premiere of a film dedicated to the STARMUS VI festival which was held in Yerevan in 2022.
The screening took place in Moscow Cinema in downtown Yerevan and was attended by other government officials and lawmakers, including Speaker of Parliament Alen Simonyan, Deputy Speaker of Parliament Hakob Arshakyan and Chief of Staff of the Prime Minister’s Office Arayik Harutyunyan.
The film is produced by STARMUS co-founders Garik Israelyan and Brian May, as well as filmmaker Todd Douglas Miller.