Արցախի նախագահն աշխատանքային ընդլայնված խորհրդակցություն է հրավիրել
ԵՐԵՎԱՆ, 7 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Արցախի Հանրապետության նախագահ Արայիկ Հարությունյանը նոյեմբերի 7-ին հրավիրել է աշխատանքային ընդլայնված խորհրդակցություն Ազգային ժողովի խմբակցությունների ղեկավարների և մշտական հանձնաժողովների նախագահների մասնակցությամբ:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին հայտնում են նախագահի աշխատակազմից, քննարկվել են երկրի ներքին և արտաքին քաղաքականությանը վերաբերող մի շարք հարցեր, անդրադարձ է եղել 2023 թ. պետական բյուջեի ծախսային մասի կառուցվածքային փոփոխություններին:
Խորհրդակցությանը մասնակցում էին ԱԺ նախագահ Արթուր Թովմասյանը, պետական նախարար Ռուբեն Վարդանյանը, պաշտոնատար այլ անձինք:

YEREVAN, NOVEMBER 7, ARMENPRESS. On November 7, President of the Artsakh Republic Arayik Harutyunyan convened an enlarged working consultation with the participation of the heads of National Assembly factions and chairpersons of the standing commissions, the Presidential Office said.
A range of issues related to the domestic and foreign policy were on the discussion agenda. Reference was made to the structural changes in the expenditure part of the 2023 State Budget.
NA Chairman Arthur Tovmasyan, State Minister Ruben Vardanyan and other officials partook in the consultation.