Վաղը, ինձ թվում է, կավարտվի ճակատամարտը Շուշիի համար. Արծրուն Հովհաննիսյան.ԼՐԱՑՎՈՂ
ԵՐԵՎԱՆ, 8 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ ՊՆ ներկայացուցիչ Արծրուն Հովհաննիսյանը ենթադրում է, որ Շուշիի համար ճակատամարտը, որ ընթանում է վերջին օրերի ընթացքում, վաղը կարող է ավարտվել:«Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ՝ այս մասին Հովհաննիսյանն ասաց Առաջին ալիքի ուղիղ եթերում:
«Մարտերը ընթանում են Շուշիի ներսում և շրջակայքում: Մեր զորքը համառ ու գրագետ պայքար է մղել բոլոր զորատեակներով: Կարելի է ասել, որ Շուշիի համար առանձին ճակատամարտը, որը ընթանում է վերջին 3-4 օրը, վաղը, իմ կարծիքով, վերջնական պարզ կլինի: Չեմ ուզում վաղաժամ գնահատական տամ: Վաղը, ինձ թվում է, կավարտվի ճակատամարտը Շուշիի համար»,- ասաց Հովհաննիսյանը:

Artsrun Hovhannisyan thinks tomorrow battle for Shushi will be over – DEVELOPING
YEREVAN, NOVEMBER 8, ARMENPRESS. Defense Ministry spokesperson Artsrun Hovhannisyan thinks that the battle for Shushi city of Artsakh that has been going on for the last days, can be over tomorrow, ARMENPRESS reports representative of MoD Armenia Artsrun Hovhannisyan said on Public TV.
''Clashes take place inside and nearby Shushi. Our troops carried out stubborn and skillful fights. I can say that the separate battle for Shushi that went on during the last 3-4 days, will be over tomorrow. I don't want to give an early prediction but I think tomorrow the battle for Shushi will be over’', Hovhannisyan said.