Ավան վարչական շրջանի մի շարք թաղամասերի գազամատակարարումը դադարեցվելու է
ԵՐԵՎԱՆ, 18 ՀՈՒՆԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: «Գազպրոմ Արմենիա» ՓԲԸ-ն տեղեկացնում է, որ պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ս.թ. հունիսի 19-ին ժամը 09.00-ից մինչև հունիսի 20-ի ժամը 21.00-ն կդադարեցվի Երևան քաղաքի Ավան վարչական շրջանի Քուչակ, Իսահակյան, Սայաթ-Նովա, Թումանյան, Վարուժան, Հովհաննիսյան, Բրյուսով, Չարենց, Դուրյան թաղամասերի բազմաբնակարան շենքերի, Դուրյան, Թամրուչ փողոցների առանձնատենրի, հարակից հանրային հիմնարկների, ՀՀ  պաշտպանության նախարարության գազամատակարարումը:
«Հայցում ենք գազասպառողների ներողամտությունը և խնդրում  ենք պահպանել անվտանգության կանոնները:
Գազանջատման և գազամատակարարման վերականգնման վերաբերյալ լրացուցիչ տեղեկություններ ստանալու նպատակով զանգահարեք 1-04 հեռախոսահամարով»,- ասված է «Գազպրոմ Արմենիա»-ի տարածած հաղորդագրության մեջ:

Газоснабжение ряда районов административного района Аван будет временно прекращено
ЗАО “Газпром Армения” сообщает, что с целью проведения плановых работ 19-го июня с 09: 00 до 21: 00  20-го июня будет прекращена подача газа в многоквартирные дома в кварталах Кучак, Исаакян, Саят-Нова, Туманян, Варужан, Ованнисян, Брюсов, Чаренц, Дурян административного района Аван, в прилегающие общественные учреждения, в Министерство обороны РА.
“Приносим  извинения потребителям газа и просим соблюдать правила безопасности.
Для дополнительной информации о прекращении газоснабжения и восстановлении подачи газа звоните по номеру 1-04”, - говорится в сообщении компании “Газпром Армения”.