Դերասան Քրիս Փրաթը նշանվել Է Շվարցենեգերի դստեր հետ
ԵՐԵՎԱՆ, 15 ՀՈՒՆՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հոլիվուդյան դերասան Քրիս Փրաթը հայտնել Է, որ նշանվել Է Կալիֆոռնիայի նախկին նահանգապետ եւ դերասան Առնոլդ Շվարցենեգերի դստեր՝ Քեթրին Յունիս Շվարցենեգերի հետ, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը:
«Թանկագին Քեթրին, ես այնքան երջանիկ եմ, որ դու «այ՛ո» ասացիր: Ես անհավատալիորեն հուզված եմ այն բանից, որ ամուսնանում եմ քեզ հետ»,-գրել Է Փրաթը Instagram-ում:
Sweet Katherine, so happy you said yes! I’m thrilled to be marrying you. Proud to live boldly in faith with you. Here we go!
Публикация от chris pratt (@prattprattpratt)
Vanity Fair հրատարակությունն իր հերթին հայտնել Է, որ սա 39-ամյա Քրիս Փրաթի երկրորդ ամուսնությունն Է: 2017 թվականի դեկտեմբերին ութ տարվա ամուսնությունից հետո դերասանն ապահարզան Է տվել Աննա Ֆարիսին: Քրիս Փրաթը հայտնի Է դարձել «Գալակտիկայի պահապանները», «Յուրայի ժամանակաշրջանի աշխարհը» եւ «Ուղեւորները» ֆիլմերում խաղացած իր դերերով, հաղորդել Է ՌԻԱ Նովոստին:

Актер Крис Пратт обручился с дочерью Шварценеггера
Голливудский актер Крис Пратт сообщил, что обручился с дочерью бывшего губернатора Калифорнии и актера Арнольда Шварценеггера Кэтрин Юнис Шварценнегер, сообщает Арменпресс со ссылкой на РИА Новости.
"Дорогая Кэтрин, я так счастлив, что ты сказала "да"! Я невероятно взволнован тем, что женюсь на тебе", - написал Пратт в Instagram.
Sweet Katherine, so happy you said yes! I’m thrilled to be marrying you. Proud to live boldly in faith with you. Here we go!
Публикация от chris pratt (@prattprattpratt)
Издание Vanity Fair в свою очередь сообщило, что это второй брак 39-летнего Криса Пратта. В декабре 2017 года после восьми лет брака актер подал на развод с Анной Фарис.
Крис Пратт стал известен благодаря своим ролям в фильмах "Стражи Галактики", "Мир юрского периода" и "Пассажиры".