Բակո Սահակյանն ընդունել է Ռամկավար ազատական կուսակցության Լիբանանի շրջանային վարչության պատվիրակությանը
Բակո Սահակյանն  ընդունել է Ռամկավար ազատական կուսակցության Լիբանանի
շրջանային վարչության պատվիրակությանը
ԵՐԵՎԱՆ, 15 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հոկտեմբերի 15-ին ընդունել է Ռամկավար ազատական կուսակցության Լիբանանի շրջանային վարչության պատվիրակությանը՝ Ավետիս Տակեսյանի գլխավորությամբ:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից, հանդիպմանը քննարկվել են արտաքին եւ ներքին քաղաքականությանն ու Արցախի սոցիալ-տնտեսական զարգացմանն առնչվող մի շարք հարցեր:
Նախագահը կարեւորել է ավանդական կուսակցությունների հետ մշտական երկխոսության ամրապնդումը՝ այն համարելով Հայրենիք-Սփյուռք կապերի գործնական դրսեւորումներից:

President of Artsakh receives delegation of Armenian Democratic Liberal Party’s Lebanese regional board
President of Artsakh receives delegation of Armenian Democratic Liberal Party’s Lebanese
regional board
YEREVAN, OCTOBER 15, ARMENPRESS. President of the Republic of Artsakh Bako Sahakyan on October 15 received the delegation of the Lebanese regional board of the Armenian Democratic Liberal Party (Ramgavar Party) led by Avetis Takesyan, the Artsakh Presidential Office told Armenpress.
A number of issues relating to Artsakh’s domestic and foreign policy and socio-economic development were discussed during the meeting.
The President highlighted maintenance of a continuous dialogue with traditional parties considering it among the practical manifestations of the Homeland-Diaspora ties.