Հարցումը պարզել է ամենաերջանիկ կանանց կրծքի չափսը
ԵՐԵՎԱՆ, 22 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Cosmetic Surgery Solicitors պլաստիկ վիրաբուժության բրիտանական կլինիկայի ներկայացուցիչները որոշել են, որ երրորդ չափսի կուրծքը կանանց երջանիկ Է դարձնում: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, հայտնել Է The Sun-ը:
Ազգային հետազոտության շրջանակներում մասնագետները հարցման մասնակիցներին խնդրել են պատմել, թե նրանք որքանով են գոհ իրենց կրծքից, եւ ինչպես Է դրա չափսն ազդում իրենց առօրյա կյանքի վրա: Երրորդ չափսի կուրծք ունեցող կանանց 39 տոկոսը պատասխանել Է, որ լիովին գոհ Է թե՛ իր մարմինից, թե՛ կյանքից: Չորրորդ չափսից գոհ Է եղել կանանց 37 տոկոսը, առաջինից՝ 34 տոկոսը: 29 տոկոսը հայտարարել Է, որ իրենք գոհացնում Է հինգերորդ չափսը: Երջանիկ կանանց թիվն առավել փոքր Է եղել կրծքի երկրորդ չափսն ունեցող կանանց շրջանում. նրանք կազմել են ընդամենը 27 տոկոսը:

Назван размер груди самых счастливых женщин
Представители британской клиники пластической хирургии Cosmetic Surgery Solicitors определили, что третий размер груди делает женщин счастливыми. Как передает Арменпресс, об этом сообщает The Sun.
В рамках национального исследования специалисты попросили респонденток рассказать, насколько они довольны своей грудью и как ее размер влияет на их повседневную жизнь.
39 процентов обладательниц третьего размера груди ответили, что полностью удовлетворены и своим телом, и жизнью. Четвертому размеру были рады 37 процентов женщин, первому — 34 процента. 29 процентов заявили, что их устраивает пятый размер. Наименьшее количество счастливых женщин оказалось среди обладательниц второго размера: их было всего 27 процентов.