Մեկ օրում գրանցված մարմնական վնասվածք հասցնելու 4 դեպքերն էլ բացահայտվել են
ԵՐԵՎԱՆ, 20 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ըստ ոստիկանության օպերատիվ հաղորդագրությունների ամփոփագրերի` փետրվարի 19-ից 20-ը հանրապետությունում արձանագրված մարմնական վնասվածք հասցնելու 4 դեպքերն էլ բացահայտվել են։
Արձանագրվել է զենք-զինամթերքի առգրավման 2 և թմրամիջոցի հայտնաբերման 1 դեպք։
Բացահայտվել է գողության 15, խարդախության 8, բռնաբարության կամ բռնաբարության փորձի 2, անձի առևանգման, հարկերից խուսափելու և պաշտոնեական կեղծիքի կամ անփութության 1-ական դեպք:
Նախկինում կատարված հանցագործություններից բացահայտվել է գողության 3 և մարմնական վնասվածք հասցնելու 1 դեպք:
անցած 1 օրվա ընթացքում հանրապետությունում արձանագրվել է ճանապարհատրանսպորտային 7 պատահար, ինչի հետևանքով 11 մարդ ստացել է տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ:

Все 4 случая причинения телесных повреждений, зарегистрированных на территории Армении за минувшие сутки, раскрыты
Все 4 случая причинения телесных повреждений, зарегистрированных на территории
Армении за минувшие сутки, раскрыты
По данным оперативной сводки Полиции Республики Армения, все 4 случая причинения телесных повреждений, зарегистрированных на территории республики в период между 19 и 20 февраля, раскрыты.
Как сообщили Арменпресс в пресс-службе Полиции Республики Армения, зарегистрировано 2 случая изъятия оружия и боеприпасов, 1 случай обнаружения наркотиков, раскрыто 15 случаев кражи, 8 случаев мошенничества, 2 случая изнасилования или попытки изнасилования, по 1 случаю похищения человек, уклонения от уплаты налогов и служебного подлога или служебной халатности.
Из ранее совершенных преступлений раскрыто 3 случая кражи и 1 случай причинения телесных повреждений.
За минувшие сутки в республике было зарегистрировано 7 ДТП: 11 человек получили телесные повреждения разных степеней тяжести.