Ucom-ը շարժական կապի բաժանորդների համար առաջարկում է 10 ԳԲ ծավալով նոր ինտերնետ փաթեթ
ԵՐԵՎԱՆ, 10 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ucom շարժական կապի բոլոր բաժանորդները նոյեմբերի 10-ից հնարավորություն ունեն ակտիվացնելու 10 գիգաբայթ ծավալով նոր ինտերնետ փաթեթն ընդամենը 5000 դրամով: Կանխավճարային ծառայության բաժանորդները կկարողանան այն ակտիվացնել՝ հավաքելով *205*5# հրահանգը, իսկ հետվճարային ծառայության բաժանորդները՝ *200*5#-ը: Այս մասին «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին «Յուքոմ» ընկերության PR և հաղորդակցության ծրագրերի բաժնից:
Փաթեթի վավերականության ժամկետը 30 օր է: Բաժանորդները կարող են վերահսկել սպառված մեգաբայթերի քանակը, ստուգել փաթեթի մնացորդը և վավերականության ժամկետը` հավաքելով *205*20# կանխավճարային և *200*20#՝ հետվճարային ծառայության համար:
«Այս փաթեթը կբավարարի բոլոր այն բաժանորդների պահանջները, ովքեր իրենց կյանքն առանց սմարթֆոնի չեն պատկերացնում: Այս ծավալի ինտերնետ փաթեթը նախատեսված է բոլոր նրանց համար, ովքեր գերադասում են գործնական նամակին պատասխանել նույն վայրկյանին ու ցանկացած վայրից, կամ նախընտրում են մտերիմների հետ հիմնականում առցանց զրույցի տարբերակը», - նշեց Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Հիշեցնենք, որ միաժամանակ հնարավոր է ակտիվացնել մի քանի փաթեթ: Ինտերնետ փաթեթները հնարավոր է օգտագործել այն դեպքում, երբ բաժանորդի հեռախոսահամարը գտնվում է ակտիվ շրջանում և ինքը՝ բաժանորդը ռոմինգում չէ:

Новый пакет интернета объемом в 10 ГБ для абонентов мобильной связи Ucom
С сегодняшнего дня все мобильные абоненты Ucom будут иметь возможность активации нового пакета интернета объемом в 10 ГБ всего за 5000 драмов. Абоненты предоплатных услуг смогут активировать его, набрав команду *205*5#, а абоненты постоплатных тарифных планов – команду *200*5#. Как передает «Арменпресс», об этом сообщает пресс-служба компании Ucom.
Срок действия пакета составляет 30 дней. Абоненты смогут контролировать количество потраченных мегабайтов, проверять остаток пакета и срок его действия, набрав *205*20# в случае если используют предоплатные услуги, и команду *200*20# при использовании постоплатных тарифных планов.
«Данный пакет удовлетворит требования всех тех абонентов, которые не представляют своей жизни без смартфонов. Пакет интернета с таким объемом предназначен для всех тех, кто предпочитает отвечать на деловые письма в ту же секунду и из любого местоположения, или же в основном общается со своими близкими через интернет», – отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Напомним, что одновременно можно активировать несколько пакетов. Пакеты интернета можно использовать в том случае, если телефонный номер абонента находится в активном периоде, а сам абонент не находится в роуминге.