Բրեդ Փիթն իր երեխաների հետ ազատ շփվելու իրավունք է ստացել
ԵՐԵՎԱՆ, 16 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հոլիվուդյան դերասան Բրեդ Փիթն Անջելինա Ջոլիի հետ ամուսնալուծության գործընթացի շրջանակներում իրավունք Է ստացել իրենց ընդհանուր երեխաների հետ ժամանակ անցկացնել առանց հսկող հոգեբանի: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, գրում Է InTouch-ը՝ վկայակոչելով հայտնիների շրջապատի սեփական աղբյուրներ:
Ինսայդերի խոսքով՝ 53-ամյա Փիթն արդեն երկու անգամ մոր հետ ապրող երեխաներին գիշերելու Է տարել իր նոր բնակարանում: «Փետրվարի վերջին կամ մարտի սկզբին նա հույս ունի հասնել երեխաներին մեկ շաբաթով վերցնելու իրավունքի»,-պատմել Է ԶԼՄ-ի իրազեկիչը:
Հոր հետ ժամանակ են անցկացրել որդեգրված դուստրերը՝ Զախարան, ինչպես նաեւ կենսաբանական երեխաները՝ Շայլոն, Վիվիենը եւ Նիքսը: Որդեգրված երկու ավագ որդիները՝ Մեդոքսը եւ Փաքսը, դերասանի տանը չեն գիշերել: Փիթի հետ նրանց հարաբերությունները մնում են լարված:
Ինչպես հիշեցնում Է հրատարակությունը, ժամանակավոր համաձայնագրի համաձայն, որն ստորագրվել Է այն բանից հետո, երբ Ջոլին ապահարզան տվեց 2016 թվականի սեպտեմբերին, Փիթին արգելվում Էր երեխաների հետ տեսնվել առանց մասնագետների հսկողության: Նախկին կինը նրան մեղադրել Էր Մեդոքսի հետ կոպիտ վարվելու մեջ, բայց Հետազոտությունների դաշնային բյուրոն եւ կալիֆոռնիական սոցիալական ծառայությունն այդ պնդման ապացույցներ չեն գտել: Դերասանի նկատմամբ եղած բոլոր կասկածները հանվել են:

Брэд Питт добился права свободно общаться со своими детьми
Голливудский актер Брэд Питт в рамках бракоразводного процесса с Анджелиной Джоли добился права проводить время с их общими детьми без наблюдающего психолога. Как передает Арменпресс, об этом пишет InTouch со ссылкой на собственные источники в окружении знаменитостей.
По словам инсайдера, 53-летний Питт уже дважды забирал детей, живущих с матерью, на ночевки в свое новое жилье. «К концу февраля или началу марта он надеется добиться права забирать их на неделю», — рассказал информатор СМИ.
С отцом провели время приемная дочь Захара, а также биологические дети Шайло, Вивьен и Нокс. Двое старших приемных сыновей, Мэддокс и Пакс, не ночевали у актера. Их отношения с Питтом остаются напряженными.
Как напоминает издание, согласно временному соглашению, подписанному после того, как Джоли подала на развод в сентябре 2016 года, Питту запрещалось видеться с детьми без наблюдения специалистов. Бывшая жена обвинила его в жестоком обращении с Мэддоксом, но Федеральное бюро расследований и калифорнийская соцслужба не нашли доказательств этого утверждения. Все подозрения с актера были сняты.