Լարսի ավտոճանապարհը բաց կլինի 05.30-20.00-ն
ԵՐԵՎԱՆ, 25 ՀՈՒԼԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Վրաստանի Ներքին գործերի նախարարության արտակարգ իրավիճակների դեպարտամենտից ստացված տեղեկատվության համաձայն` հուլիսի 25-ին` ժամը 05.30-20.00-ն, Լարսի ավտոճանապարհը կբացվի, իսկ գիշերային ժամերին, անվտանգության նկատառումներից ելնելով, կրկին կփակվի:
Ինչպես հաղորդում է «Արմենպրես»-ը` վկայակոչելով ՀՀ ԱԻՆ պաշտոնական կայքը, ավտոճանապարհը բաց է բոլոր տեսակի ավտոմեքենաների համար, սակայն միաժամանակ երկու կողմերից հանդիպակաց երթևեկությունը արգելվում է, երթևեկությունը պետք է իրականացվի առանց կանգառների, ինտենսիվ տեղումների դեպքում արգելվում է տրանսպորտային միջոցների երթևեկությունը: Երթևեկությունը այս կարգով իրականացվում է պարեկային ոստիկանության անմիջական վերահսկման և կոորդինացման ներքո:

Lars highway to be open from 05.30 to 20.00 on July 25
YEREVAN, JULY 25, ARMENPRESS. The Department of the Emergency Situations of the Georgian Ministry of Internal Affairs informs the Lars highway will be open for traffic on July 25 from 05.30 to 20.00. The highway will be closed on evenings due to security reasons.
The highway will be open for all types of vehicles. Oncoming traffic is prohibited. Traffic must be implemented without stops. In case of heavy rainfalls to prohibit the traffic. Traffic is implemented under police patrol coordination and control, “Armenpress” was informed by the Armenian Ministry of Emergency Situations.