COVID-19. Հայաստանում գրանցվել է վարակվելու 166, առողջացման 104 և մահվան 3 նոր դեպք
ԵՐԵՎԱՆ, 25 ՀՈՒԼԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայաստանում հուլիսի 25-ի ժամը 11:00-ի դրությամբ հաստատվել է կորոնավիրուսային հիվանդության ընդհանուր 228 798 դեպք, որոնցից 219 062-ն`առողջացման, 4587-ը` մահվան ելքով: Ինչպես «Արմենպրես»-ը տեղեկացավ ՀՀ առողջապահության նախարարությունից, կորոնավիրուսային հիվանդությունից այս պահին փաստացի բուժում է ստանում 4034 պացիենտ: Ընդհանուր առմամբ, կատարվել է 1 305 307 թեստավորում:
Ըստ աղբյուրի՝ հունիսի 24-ին կատարվել է 5748 թեստավորում, որից հաստատվել է կորոնավիրուսային հիվանդության 166, առողջացման 104 և մահվան 3 նոր դեպք:

COVID-19: в Армении зарегистрировано 166 случаев заражения, 104 человек выздоровели, 3 - умерли
По состоянию на 11:00 часов 25 июля в Армении подтверждено 228 798 случаев заболевания коронавирусом, из которых 219 062 случая выздоровления и 4587 случаев смерти.
Как  сообщили  Арменпресс из Министерства здравоохранения Республики Армения, в настоящее время 4034 пациента проходят  лечение от коронавирусной болезни. Всего было проведено 1 305 307 тестов.
Согласно источнику, 24 июня было проведено 5748 тестирований, в результате которых подтверждено 166 случаев заболевания коронавирусом,  104  случая выздоровления и  3 случая смерти.