Արտյոմ Խաչատուրովը գավաթի խաղարկության եզրափակչում հետաքրքիր խաղ է կանխատեսում
ԵՐԵՎԱՆ, 8 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Վանաձորի «Լոռի» ֆուտբոլային ակումբի ֆուտբոլիստ Արտյոմ Խաչատուրովի կարծիքով Հայաստանի գավաթի եզրափակիչ հանդիպումը հետաքրքիր է լինելու:
«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ՝ լրագրողների հետ հանդիպման ժամանակ Խաչատուրովը փաստեց, որ թիմում լավ տրամադրություն է: «Եզրափակիչ այս խաղից շատ բան է կախված: «Ալաշկերտ»-ը լավ թիմ է և լավ ֆուտբոլիստներ ունի: Մեզ հետաքրքիր հանդիպում է սպասվում»,-ասաց նա:
Ֆուտբոլի Հայաստանի գավաթի եզրափակչում «Ալաշկերտ»-ը ուժերը կչափի «Լոռի»-ի դեմ: Հանդիպումը կկայանա «Բանանց»-ի մարզադաշտում մայիսի 8-ին և կմեկնարկի 19:30-ին: Մուտքն ազատ է:

Артем Хачатуров в финале Кубка прогнозирует интересную игру
По мнению футболиста Ванадзорского футбольного клуба “Лори” Артема Хачатурова, финальный матч Кубка Армении будет интересным.
Как передает Арменпресс, на встрече с журналистами Хачатуров отметил, что в команде хороший настрой.  “В финале от этой игры многое зависит. “Алашкерт”  - хорошая команда, и в ней  хорошие футболисты. Нас ждет интересная встреча”, - сказалон.
В финале Кубка Армении “Алашкерт” встретится с “Лори”. Матч состоится на стадионе “Бананц”  8-го мая, начало в 19: 30.Вход свободный.