Բրյուս Ուիլիսը եւ Դեմի Մուրը ամուսնալուծությունից 16 տարի անց սիրող ամուսինների են մարմնավորելու նոր ֆիլմում
ԵՐԵՎԱՆ, 9 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հոլիվուդյան աստղեր Բրյուս Ուիլիսը եւ Դեմի Մուրը ամուսնալուծությունից 16 տարի անց պատրաստվում են վերամիավորվել, բայց միայն Էկրանի վրա: Ինչպես փետրվարի 8-ին հաղորդել են ամերիկյան ԶԼՄ-ները, նախկին ամուսինները մտադիր են գլխավոր դերերը խաղալ Հոլիվուդի նոր ընդգրկուն նախագծում, որի մանրամասները դեռեւս գաղտնի են պահվում, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը:
Ըստ լրագրողների տվյալների՝ Ուիլիսը եւ Մուրը ներկայում ծանոթանում են իրենց առաջարկված ֆիլմի սցենարին, որի հիմքում սիրող եւ հավատարիմ ամուսինների հարաբերություններն են: Նկարահանման հարթակում զույգի վերամիավորման մասին նորույթը, ինչպես նշել են ԶԼՄ-ները, յուրատեսակ նվեր Է դերասանների երկրպագուներին փետրվարի 14-ին նշվող Սիրահարների օրվա առթիվ:
Վերջին ժամանակներս 53-ամյա Մուրը հազվադեպ Է նկարահանվում՝ ժամանակի մեծ մասը նվիրելով իր երեխաներին. 60-ամյա Ուիլիսը նկարահանման հարթակներում ավելի հաճախ Է երեւում: Մասնավորապես, վերջերս նա համաձայնություն Է տվել մասնակցելու «Ամուր կաղին» մարտաֆիլմի շարունակությանը:
Վերջին անգամ Դեմին եւ Բրյուսը միասին աշխատել են «Մահացու մտքեր» ֆիլմում, որն Էկրան Է բարձրացել 1991 թվականին, երբ նրանք դեռ օրինակելի ամուսնական զույգ Էին: Դերասաններն ամուսնացել են 1987 թվականին: 13 տարվա համատեղ կյանքի ընթացքում նրանք ունեցան երեք դուստր, հաղորդել Է ՏԱՍՍ-ը:

Брюс Уиллис и Деми Мур через 16 лет после развода сыграют в новом фильме любящих супругов
Голливудские звезды Брюс Уиллис и Деми Мур через 16 лет после развода собираются воссоединиться, но только на экране. Как сообщает Арменпресс со ссылкой на Тасс, бывшие супруги намерены сыграть главные роли в новом масштабном проекте Голливуда, подробности которого пока держатся в секрете.
По данным журналистов, в настоящее время Уиллис и Мур знакомятся с предложенным им сценарием фильма, в основе которого - отношения любящих и верных супругов. Новость о воссоединении пары на съемочной площадке стала, как отметили СМИ, своеобразным подарком поклонникам актеров ко Дню влюбленных, отмечаемому 14 февраля.
В последнее время 53-летняя Мур редко снимается, посвящая большую часть времени своим детям. 60-летний Уиллис появляется на съемочных площадках чаще. В частности, недавно он дал согласие на участие в продолжении боевика "Крепкий орешек".
В последний раз Деми и Брюс работали вместе в фильме "Смертельные мысли", вышедшем на экраны в 1991 году, когда они еще были образцовой супружеской парой. Актеры стали мужем и женой в 1987 году и прожили в браке 13 лет. За это время у них родились три дочери.