Ջուլիա Ռոբերտսին դարձրել են զուգագուլպաների վաճառողուհի
ԵՐԵՎԱՆ, 9 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ամերիկացի դերասանուհի Ջուլիա Ռոբերտսը նկարահանվել Է Calzedonia իտալական բրենդի «Շոփինգ՝ Լոս Անջելեսում» գովազդային տեսահոլովակում: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, ասված Է մամուլի տեղեկագրում:
Տեսահոլովակի գործողությունը ծավալվում Է խանութում, Ռոբերտսը հանդես Է գալիս խորհրդատու-վաճառողուհու դերում եւ գնորդներին օգնում Է զուգագուլպաներ ընտրելիս: Տեսագրությունը նկարահանել Է ամերիկացի դերասան եւ ռեժիսոր Գրանթ Հեսլովը, որն «Օսկար» մրցանակ Է ստացել «Արգո գործողությունը» (2013 թվական) ֆիլմի համար:
«Մեր նոր աշխատանքը Ջուլիա Ռոբերտսի հետ մեր հարաբերություններն ամրապնդեց ոչ մեծ պատմության լուսավոր հեգնական ոգով, որը ծավալվում Է մեր խանութի ներսում: Այն դերասանուհուն Էլ ավելի մոտեցրեց մեր արտադրանքին ու նպատակային լսարանին եւ ցույց տվեց գուլպաների շուկայում Calzedonia-ի առաջատարությունն ամբողջ աշխարհում»,-մեկնաբանել Է Calzedonia-ի ներկայացուցիչը:

YEREVAN, OCTOBER 9, ARMENPRESS. American actress Julia Roberts starred in a commercial for Italian brand Calzedonia "Shopping in Los Angeles". This is stated in the press release received by the editors "ru".
“Armenpress” reports citing latestnewsresource.com that the film unfolds in the store, Roberts plays the role of a sales assistant and helps customers with the selection of tights. Video filmed American actor and Director's Director Grant Heslov who received the award "Oscar" for the film "Operation Argo" (2013).
"Our new work has strengthened our relationship with Julia Roberts in a light ironic vein, a small story that takes place inside of our store. It further brought the actress to our products and target audience and has shown leadership on the market Calzedonia hosiery to the world," commented a representative of Calzedonia.