Նախագահ Սերժ Սարգսյանն աշխատանքային այցով կմեկնի ՌԴ
ԵՐԵՎԱՆ, 7 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Նախագահ Սերժ Սարգսյանն այսօր երեկոյան աշխատանքային այցով կմեկնի Ռուսաստանի Դաշնություն: Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ՀՀ նախագահի աշխատակազմի հասարակայնության եւ տեղեկատվության միջոցների հետ կապերի վարչությունից, Հանրապետության Նախագահն այցի շրջանակներում մայիսի 8-ին հանդիպում կունենա ՌԴ Նախագահ Վլադիմիր Պուտինի հետ: Նույն օրը ՌԴ պաշտպանության կառավարման ազգային կենտրոնում Սերժ Սարգսյանը Ռուսաստանի Դաշնության, Բելառուսի, Ղրղզստանի և Տաջիկստանի հանրապետությունների նախագահների հետ կդիտի ՌԴ Զինված ուժերի կառավարման վարժանքները:
Մոսկվայում Հանրապետության Նախագահը կմասնակցի նաև Ռուսաստանի, Բելառուսի, Ղրղզստանի և Տաջիկստանի նախագահների հետ ոչ պաշտոնական ձևաչափով հանդիպմանը:

President Serzh Sargsyan to pay working visit to Russia
YEREVAN, MAY 7, ARMENPRESS. Today in the evening President Serzh Sargsyan will pay a working visit to the Russian Federation. As "Armenpress" was informed from the Department of  Mass Media and Public Relations of the President’s office, in the course of the visit the President of the republic on May 8 will meet Russian President Vladimir Putin. The same day in the National Center of the Russian Defense Management Serzh Sargsyan together with the Presidents of the Russian Federation, Belarus, Kyrgyzstan and Tajikistan will watch the management drills of the armed forces of the Russian Federation.
In Moscow the President of the republic will also together with the Presidents of Russia, Belarus, Kyrgyzstan and Tajikistan take part in a non-formal meeting.