ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ բանկը զրոյացրել է շփման գծում զոհվածների վարկային պարտավորությունները
ԵՐԵՎԱՆ, 8 ԱՊՐԻԼԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ բանկը հայտարարել է Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետությունում հակառակորդի նենգ գործողությունների հետևանքով մարտերում զոհված հերոսների և նրանց ընտանիքների՝ Բանկի առջև ստանձնած վարկային պարտավորությունները զրոյացնելու մասին: Այս մասին «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ բանկից: Հայտարարության մեջ ասվում է.
«Հայկական Բանակը, վերջին օրերի ընթացքում մարտնչելով հակառակորդի հետ, հերոսաբար պաշտպանում է մեր Հայրենիքն ու ապահովում բոլորիս անդորրը:
Խոնարհվելով հանուն Հայրենիքի պաշտպանության մեր Բանակի և շփման գիծ մեկնած կամավոր տղաների սխրագործությունների առաջ` ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ բանկն ամբողջությամբ զիջում է Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետությունում հակառակորդի նենգ գործողությունների հետևանքով մարտերում զոհված հերոսների և նրանց ընտանիքների՝ Բանկի առջև ստանձնած վարկային պարտավորությունները:

YEREVAN, APRIL 8, ARMENPRESS. ACBA-CREDIT AGRICOLE bank announced that it is annulling the loan obligations of the casualties and their families of the recent Azerbaijani military attacks in Nagorno Karabakh line of contact, “Armenpress” was informed by ACBA bank.
The announcement reads:
“The Armenian Army is heroically protecting our Motherland and guarantees our peace, by combating the adversary in the past days.
Bowing to the valor of the soldiers and volunteer of our Army, ACBA-CREDIT AGRICOLE Bank fully annuls all loan obligations of the casualties and their families, who died as a result of the Azerbaijani insidious attacks.