ՀՀ պաշտպանության նախարարը Ֆրանսիայում հանդիպումներ է ունեցել ռազմարդյունաբերական ընկերությունների ներկայացուցիչների հետ
ԵՐԵՎԱՆ, 17 ՀՈՒՆԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ֆրանսիա կատարած աշխատանքային այցի շրջանակում Հայաստանի պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանը հունիսի 17-ին մասնակցել է EUROSATORY միջազգային ցուցահանդեսի բացման արարողությանը:
«Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ՝ ՀՀ պաշտպանության նախարարությունից հայտնում են, որ նախարար Պապիկյանը շրջել է տաղավարներում, ծանոթացել ներկայացված ցուցանմուշներին, հանդիպումներ ունեցել ռազմարդյունաբերական մի շարք ընկերությունների ներկայացուցիչների հետ։

Министр обороны Армении провел во Франции встречи с представителями ряда военно-промышленных компаний
В рамках рабочего визита во Францию 17 июня министр обороны Армении Сурен Папикян принял участие в церемонии открытия международной выставки EUROSATORY.
Как сообщили Арменпресс в пресс-службе МО Армении, министр Папикян обошел выставочные павильоны, ознакомился с представленными экспонатами, провел встречи с представителями ряда военно-промышленных компаний.