Բրեդ Փիթը պատասխանել Է Անջելինա Ջոլիից բաժանվելուց հետո նոր սիրավեպերի վերաբերյալ հարցին
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ԴԵԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հոլիվուդյան դերասան Բրեդ Փիթը պատասխանել Է Անջելինա Ջոլիից բաժանվելուց հետո նոր սիրավեպերի վերաբերյալ հարցին: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, հայտնել Է The New York Times հրատարակությունը:
Աստղի խոսքով՝ ինքը չի խուսափում հարաբերություններից, բայց նաեւ ոչ ոքի հատուկ չի փնտրում: «Չգիտեմ, թե կանանց հետ քանի սիրավեպ են ինձ վերագրել վերջին երկու-երեք տարվա ընթացքում, բայց այդ ասեկոսեներից ոչ մեկը չի համապատասխանում իրականությանը»,-նշել Է արտիստը:
2014 թվականին Բրեդ Փիթն ամուսնացել Է Անջելինա Ջոլիի հետ: Զույգը վեց երեխա ունի, որոնցից երեքը որդեգրված են: 2016 թվականի սեպտեմբերին դերասանուհին ապահարզան Է տվել: Ճշտվել Է, որ Ջոլին ամուսնուց դժգոհ Էր երեխաների դաստիարակության նրա մեթոդների պատճառով: Բաժանվելուց հետո Փիթին սիրավեպ Էին վերագրում իր գործընկերուհու՝ Շառլիզ Թերոնի հետ:
Ավելի ուշ դերասանուհին կատակել Է, ասելով, որ իրենք ռոմանտիկ կապ են ունեցել, որի մասին ինքը չի Էլ իմացել: Այս տարվա աշնանը դերասանին կասկածել են ոսկերչական զարդերի դիզայներ եւ հոգեւոր բժշկող Սաթ Հարի Հալսայի հետ հարաբերությունների մեջ, սակայն այդ տեղեկատվությունը նույնպես չի հաստատվել: Նոյեմբերին մի շարք ԶԼՄ-ներ նաեւ հայտնել են, որ 55-ամյա Փիթը հանդիպում Է 30-ամյա դերասանուհի Ալիա Շոքաթի հետ: Հայտնիներին միասին նկատել են Քանյե Ուեսթի օպերայի ցուցադրությանը:

Брэд Питт ответил на вопрос о новых романах после развода с Анджелиной Джоли
Голливудский актер Брэд Питт ответил на вопрос о новых романах после развода с Анджелиной Джоли. Как передает Арменпресс, об этом сообщает издание The New York Times.
По словам звезды, он не избегает отношений, однако и не ищет никого специально. «Не знаю, сколько романов с женщинами мне приписали за последние два-три года, но ни один их этих слухов не соответствует действительности», — отметил артист.
В 2014 году Брэдд Питт женился на Анджелине Джоли. У пары шестеро детей, из них трое приемных. В сентябре 2016 года актриса подала на развод. Уточнялось, что Джоли была недовольна мужем из-за его методов воспитания детей.
После развода Питту приписывали роман с коллегой Шарлиз Терон. Позднее актриса пошутила, что у них была романтическая связь, о которой она сама не знала. Осенью этого года актера заподозрили в отношениях с ювелирным дизайнером и духовной целительницей Сат Хари Халса, однако эта информация также не подтвердилась.
В ноябре ряд СМИ также сообщил о том, что 55-летний Питт встречается с 30-летней актрисой Алией Шокат. Знаменитостей заметили вместе на показе оперы Канье Уэста.