ՌԴ ԱԳՆ խոսնակը երևանյան երեկոն անցկացրել է ջազ-ակումբում
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ռուսաստանի արտաքին գործերի նախարարության խոսնակ Մարիա Զախարովան Երևանում երեկոն անցկացրել է ջազ-ակումբներից մեկում: «Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ, Մարիա Զախարովան «Ինստագրամ»-ի իր էջում երեկոյից հրապարակել է լուսանկար, իսկ հայկական երաժշտությունից պատառիկներ տեղ են գտնել նրա «story»-ում:
«Երեկո երևանյան ջազ-ակումբում: Միանշանակ համամիտ եմ, մշակույթն ընտանեկան գործ է»,-նշել է Մարիա Զախարովան՝ արձանագրելով անգամ մանկասայլակով ջազ-ակումբ եկած ընտանիքների:
Вечером в ереванском джаз-клубе. Согласна на 100%: культура - дело семейное
Публикация от Maria Zakharova (@mzakharovamid)
Ռուսաստանի Դաշնության արտաքին գործերի նախարար Սերգեյ Լավրովը նոյեմբերի 10-11-ը պաշտոնական այցով Հայաստանում է:

Пресс-секретарь МИД РФ провела ереванский вечер в джаз-клубе
Пресс-секретарь МИД России Мария Захарова вечер в Ереване провела в одном из джаз-клубов. Как передает «Арменпресс», Мария Захарова опубликовала на своей странице в Инстаграм фотографию с вечера, а фрагменты армянской музыки нашли место в ее Story.
“Я однозначно согласна, культура - это семейное дело”, - отметила Мария Захарова, констатируя что в в джаз-клубе есть даже семьи, приехавшие с коляской.
Вечером в ереванском джаз-клубе. Согласна на 100%: культура - дело семейное
Публикация от Maria Zakharova (@mzakharovamid) 10 Ноя 2019 в 1:35 PST
Визит министра иностранных дел Российской Федерации Сергея Лаврова в Армению начался 10 ноября и завершится 11.