Ռիհաննան ներքնազգեստի նոր հավաքածու Է ցուցադրել
ԵՐԵՎԱՆ, 1 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ամերիկացի երգչուհի եւ Fenty նորաձեւության տան հիմնադիր Ռիհաննան գովազդել Է ներքնազգեստի Savage x Fenty նոր շարքը: Նա լուսանկար Է հրապարակել իր Instagram-օգտահաշվում, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը:
Լուսանկարում արտիստուհին կողքի վրա պառկած Է մահճակալին՝ սեւ կրծկալով եւ կիսավարտիքով, զուգագուլպայով՝ Savage x Fenty մակագրությամբ եւ բարձրակրունկ կոշիկներով:
Ռիհաննան իր կերպարը համալրել Է երկու մանյակով եւ խոշոր ականջօղերով: Լուսանկարին կից գրության մեջ երգչուհին հայտնել Է, որ նոր հավաքածուն, որը բաղկացած Է երեք մոդելից, մշակվել Է Ջալիլ Վիվերի՝ Fenty տան կրտսեր կրեատիվ տնօրենի կողմից, որին նաեւ համարում են Ռիհաննայի ոճաբանը: Բաժանորդների մեծամասնությունը հիացել Է երգչուհու արտաքին տեսքով եւ գովաբանել Է նոր ներքնազգեստը:

Рианна снялась в откровенной фотосессии и показала новую коллекцию белья
Американская певица и создательница дома моды Fenty Рианна прорекламировала новую линейку нижнего белья Savage x Fenty. Девушка опубликовала снимок в своем Instagram-аккаунте, сообщает Арменпресс со ссылкой на Lenta.ru.
На фото артистка лежит на боку на кровати в черном бюстгальтере и трусах, колготках с надписями Savage x Fenty и туфлях на шпильках. Рианна дополнила образ двумя ожерельями и крупными серьгами.
В подписи к фото певица сообщила, что новая коллекция, состоящая из трех моделей, была разработана Джалилом Вивером (Jahleel Weaver) — младшим креативным директором дома Fenty, которого также называют стилистом Рианны.