ԱՄՆ-ում երկու մարդ է զոհվել ուղղաթիռի կործանման հետեւանքով
ԵՐԵՎԱՆ, 31 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ԱՄՆ-ի Ֆլորիդայի նահանգում երկու մարդ Է զոհվել, եւս մեկը՝ տուժել թրեյլերների հավաքակայանի վրա ուղղաթիռի ընկնելու հետեւանքով: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, հայտնել Է Հայլենդսի օկրուգի ոստիկանությունը:
Ինչպես նշել Է ոստիկանությունը Facebook-ում, միջադեպը տեղի Է ունեցել Սեբրինգ քաղաքում: երկու զոհվածները գտնվում Էին ուղղաթիռում, տուժածը եղել Է գետնի վրա:
Fox10 հեռուստաալիքի տվյալներով՝ միջադեպի պատճառով այրվել Է երկու տուն: Տեղական իշխանությունները հայտնել են, որ միջադեպի պահին տներում ոչ ոք չի եղել, հաղորդել Է ՌԻԱ Նովոստին:

В США два человека погибли в результате крушения вертолета
Два человека погибли, еще один пострадал в результате падения вертолета на парк трейлеров в американском штате Флорида. Как передает Арменпресс со ссылкой на РИА Новости, об этом сообщает полиция округа Хайлендс.
Как сообщила полиция в Facebook, инцидент произошел в городе Себринг. Отмечается, что двое погибших находились в вертолете, пострадавший был на земле.
По данным телеканала Fox10, из-за инцидента загорелись два дома, их тушат пожарные. Местные власти сообщили, что в момент инцидента в домах никого не было.