Առցանց հերթագրում. լույս է տեսել «Ucom» հավելվածի 8.3 թարմացումը
ԵՐԵՎԱՆ, 21 ՄԱՐՏԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Այսուհետ Ucom ընկերության այն բաժանորդները, ովքեր ներբեռնել և ակտիվ օգտագործում են համանուն հավելվածը, հնարավորություն ունեն վերալիցքավորել իրենց հաշիվն անմիջապես U!Pay էլեկտրոնային դրամապանակի միջոցով։ Բացի այդ հավելվածը հնարավորություն է ընձեռում պլանավորել Ucom-ի սպասարկման կենտրոն այցելությունը և առցանց հերթագրվել՝ խնայելով ժամանակը և խուսափելով հերթերից։ Այս մասին «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին «Յուքոմ» ընկերության PR և հաղորդակցության ծրագրերի բաժնից:
Այցի նախապես գրանցման հնարավորությունը ներկա պահին հասանելի է 5 սպասարկման կենտրոններում, որոնք տեղեկայված են Հյուսիսային պողոտա 1/2, Կոմիտաս պողոտա 30, Բագրատունյաց 16, Րաֆֆու 39/4, Գայի պողոտա 17/3 հասցեներում։
«Որպես բաժանորդամետ ընկերություն Ucom-ը մշտապես ձգտում է բարելավել առկա ծառայությունների որակը և ավելացնել նոր հնարավորություններ։ Առցանց վճարման հնարավորությունը թույլ է տալիս ցանկացած պահի վճարումներ կատարել շարժական կապի ծառայությունների համար, որտեղ էլ որ լինեք։ Իսկ հավելվածի միջոցով հերթագրման հնարավորությունը հրաշալի գործիք է բոլոր այն ներկա և ապագա բաժանորդների համար, ովքեր խիստ կարևորում են սեփական ժամանակի կառավարումը», - նշեց Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Հավելվածում կատարվել են մի շարք այլ բարելավումներ, շտկվել են թերություններ։ Այն հնարավոր է ներբեռնել App Store-ից՝ goo.gl/isSVpa և Google Play-ից՝ goo.gl/qU92vA հղումներով։

Он-лайн очередь: вышло в свет обновление приложения 8.3 «Ucom»
Отныне те абоненты Ucom, которые загрузили и активно используют одноименное приложение, имеют возможность пополнения своих счетов непосредственно через электронный кошелек U!Pay. Кроме того, приложение дает возможность запланировать визит в центр обслуживания абонентов Ucom и записаться в очередь через приложение, сэкономив при этом время и избежав очередей. Об этом «Арменпресс» сообщили в отделе PR и связей Ucom.
Возможность предварительной записи в очередь на данном этапе возможна в 5 центрах обслуживания абонентов Ucom по адресам Северный проспект ½, проспект Комитаса 30, Багратуняц 16, Раффи 39/4, проспект Гая 17/3.
«В качестве ориентированной на клиентов компании Ucom постоянно стремится улучшить качество предоставляемых услуг и добавить новые возможности. Возможность онлайн платежа позволит произвести оплату за использование мобильных услуг в любое время, где бы вы ни находились. А возможность записаться в очередь онлайн способом – отличный инструмент для всех текущих и будущих абонетов, которые крайне ценят управление своим собственным временем», - отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
В работу приложения был внесен ряд других улучшений, совершены исправления. Его можно загрузить из App Store через линк goo.gl/isSVpa и в Google Play посредством линка goo.gl/qU92vA.