Ucom-ի U! կանխավճարային բաժանորդներն անսահմանափակ կզանգեն Ռուսաստանի ՄեգաՖոն ցանց
ԵՐԵՎԱՆ, 24 ՀՈՒԼԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Այսուհետ Ucom-ի U! կանխավճարային սակագնային պլանների բաժանորդներն անսահմանափակ կզանգեն Ռւսաստանի ՄեգաՖոն ցանց: Մասնավորապես U!1000 սակագնային պլանի բաժանորդները կկարողանան Ucom ցանցի ներսում խոսելու համար նախատեսված անսահմանափակ րոպեներն օգտագործել նաև Ռուսաստանի ՄեգաՖոն ցանցում գտնվող իրենց մտերիմներին  զանգելու համար: Իսկ U!1500, U!2000, U!3000 սակագնային պլանների բաժանորդներն  անսահմանափակ կզանգեն նշյալ ուղղությամբ  իրենց սակագնային պլանում ներառված րոպեներն սպառելուց հետո: Այս մասին «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին «Յուքոմ» ընկերության PR և հաղորդակցության ծրագրերի բաժնից:
«Մեր ընկերությունն աշխատում է հանդես գալ նորարարական լուծումներով և ինչ-որ չափով նաև գերազանցել բաժանորդների սպասումները», - նշում է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Հիշեցնենք, որ ներառումների վավերականության ժամկետի ավարտից հետո բաժանորդները կշարունակեն զանգել ՄեգաՖոնի համարներին 15 դրամ/րոպե բացառիկ սակագնով, եթե մինչ այդ ներառումներն ավտոմատ չեն ակտիվացել հաշվին բավարար գումար չլինելու պատճառով:

Ucom Subscribers of U! Prepay Tariff to call MegaFon Russia network unlimited
YEREVAN, JULY 24, ARMENPRESS. From now on the subscribers of U! Prepay tariff plans by Ucom will call MegaFon Russia network unlimitedly, Ucom told ARMENPRESS.
In particular, the subscribers of U!1000 tariff plan will be able to use the unlimited minutes within Ucom mobile network, included in their tariff plan, to call unlimitedly their close ones in MegaFon Russia network as well.
While the subscribers of U!1500, U!2000, U!3000 tariff plans will call unlimitedly the mentioned destination upon consumption of the minutes included in their tariff plans.
“Our company does its best to come up with innovative solutions for our subscribers and to exceed their expectations at some point”, - says Hayk Yesayan, Director General at Ucom.
After the validity period of monthly inclusions is expired, the subscribers will continue calling MegaFon numbers at the exclusive rate of 15 AMD/min, in case the inclusions were not automatically activated before that, in a result of the insufficient funds on the account.