Christian Louboutin-ը կանանց առաջարկել Է կոշիկ «տրակտորային» ներբանով
ԵՐԵՎԱՆ, 30 ՀՈՒՆԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ֆրանսիայի Christian Louboutin մոդելային տունը ներկայացրել Է Loubi-Athlete անվանումով կոշիկի նոր հավաքածուն: Այս մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, հաղորդվում Է մամուլի տեղեկագրում, որը հունիսի 30-ին ստացվել Է «Լենտա.ռու»-ի խմբագրությունում:
«Athleisure միտման բացառիկ մեկնաբանումն իր արտացոլումն Է գտել Crampon արտասովոր տրակտորային ներբանով վառ մոդելների Էքսցենտրիկ դիզայնում»,- պատմել Է մակնիշի ներկայացուցիչը: Նրա խոսքով՝ հավաքածուի մոդելների ներբանի նորաստեղծական դիզայնը ջրանցույցների ճարտարապետական ուրվանկար Է հիշեցնում: Նորույթները վաճառքի կհանվեն հուլիսին:
Ֆրանսիայի Christian Louboutin ընկերությունը հիմնվել Է 1992 թվականին: Ընկերության կոշիկի եւ աքսեսուարների դիզայնում օգտագործվում են Swarovski-ի ստրազներ, ժանյակ եւ Էկզոտիկ կաշի:

Christian Louboutin предложил женщинам обувь на «тракторной» подошве
Французский модный дом Christian Louboutin представил новую капсульную коллекцию обуви под названием Loubi-Athlete. Об этом сообщается в пресс-релизе, который поступил в редакцию «Ленты.ру» в пятницу, 30 июня.
«Уникальная интерпретация тренда Athleisure нашла свое отражение в эксцентричном дизайне ярких моделей на причудливой тракторной подошве — Crampon», — сказал представитель марки. По его словам, инновационный дизайн подошвы моделей из капсульной коллекции напоминает архитектурный силуэт акведуков. В продаже новинки появятся в июле,сообщает Арменпресс со ссылкой на Lenta.ru.
Французская компания Christian Louboutin основана 1992 году. В дизайне ее обуви и аксессуаров используются стразы Swarovski, кружево и экзотическая кожа.