Գրանցված ոչ-ոքին այնքան էլ վատ արդյունք չէ. Ժոզե Մոուրինյո
ԵՐԵՎԱՆ, 16 ՀՈՒՆՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Անգլիական «Մանչեսթեր Յունայթեդ»-ի գլխավոր մարզիչ Ժոզե Մոուրինյոն խոսել է Պրեմիեր լիգայի կենտրոնական խաղերից մեկի` «Մանչեսթեր Յունայթեդ»-«Լիվերպուլ» հանդիպման մասին:
«Գրանցված ոչ-ոքին այնքան էլ վատ արդյունք չէ… Սակայն սա այն է, ինչ կա: Մենք պահեր ունեինք առաջին խաղակեսում, սակայն նրանք առաջ անցան հաշվի մեջ 11-մետրանոցի շնորհիվ: Խաղավարտին կարող էինք հաղթանակի հասնել, բայց անընդմեջ գրոհներն արդյունք չտվեցին»,-«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ` ասել է Մոուրինյոն:
Անգլիայի ֆուտբոլի առաջնության 21-րդ տուրի շրջանակում «Մանչեսթեր Յունայթեդ»-ը «Օլդ Տրաֆորդ» մարզադաշտում հյուրընկալել էր «Լիվերպուլ»-ին (1:1): Հայաստանի ֆուտբոլի ազգային թիմի ավագ Հենրիխ Մխիթարյանը թիմի մեկնարկային կազմում էր և կարող էր աչքի ընկնել: Նա մասնակցեց ամբողջ խաղին: Այս ոչ-ոքիից հետո Ժոզե Մոուրինյոյի «Մանչեսթեր Յունայթեդ»-ն ունի 40 միավոր և շարունակում է մնալ 6-րդ տեղում:

Зарегистрированная ничья – не такой уж плохой результат: Жозе Моуриньо
Главный тренер клуба «Манчестер Юнайтед» Жозе Моуриньо высказался о встрече в рамках 21 тура первенства  Англии  «Манчестер Юнайтед» с «Ливерпулем».
«Зарегистрированная ничья – не такой уж плохой результат... Это то, что мы имеем. В первом тайме у нас были моменты, однако они обошли нас 11-метровым. В конце наши непрестанные атаки не завершились успехом»,- сказал главный тренер клуба «Манчестер Юнайтед» Жозе Моуриньо.
Как передает «Арменпресс», в рамках 21 тура первенства  Англии  «Манчестер Юнайтед» сыграл с «Ливерпулем»
Встреча состоялась 15-го января,  в 20:00 часов (по ереванскому  времени), и закончилась ничьей -1:1. После этой игры «Манчестер Юнайтед» все еще остается на 6-м месте.