Անջելինա Ջոլին եւ Բրեդ Փիթը որոշել են հետեւել Համացանցում իրենց երեխաների ակտիվությանը
ԵՐԵՎԱՆ, 17 ԴԵԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հոլիվուդյան դերասաններ Անջելինա Ջոլին եւ Բրեդ Փիթը կիբեռանվտանգության մասնագետների թիմ են վարձել, որոնք հետեւում են, թե դերասանների վեց երեխաներն ինչ են փնտրում Համացանցում, տեղեկացնում է «Արմենպրես»-ը՝ հղում անելով People հանդեսին:
«Մենք ունենք մեկին, որը վերահսկում է դա»,-հայտարարել է դերասանուհին: Ջոլին նաեւ նշել Է, որ «վստահ չԷ՝ երեխաները պատրաստ են արդյոք թվային աշխարհին»:
Անջելինա Ջոլին People հանդեսին հայտնել Է, որ ինքը չի օգտվում Facebook-ից, Instagram-ից եւ Twitter-ից՝ նախընտրելով «գրանցումները կատարել բլոկնոտում»:
Հոլիվուդյան աստղեր Անջելինա Ջոլին եւ Բրեդ Փիթը ինը տարվա համատեղ կյանքից հետո ամուսնացել են օգոստոսի վերջին Ֆրանսիայում: Հարսանիքն անցել Է փոքրիկ մատուռում: Հարսանյաց հանդեսին մասնակցելու հրավերներ Էին ստացել միայն ընտանիքի անդամները եւ մի քանի մտերիմ բարկամներ:
Դերասանների սիրավեպի մասին պաշտոնապես հայտնի Է դարձել 2006 թվականի հունվարի 11-ին, երբ հարցազրույցներից մեկի ժամանակ Անջելինա Ջոլին հայտարարեց, որ ինքը հղի Է Բրեդ Փիթից: 2012 թվականի ապրիլին Ջոլին եւ Փիթը յոթ տարվա համատեղ կյանքից հետո հայտարարեցին նշանադրության մասին: Ներկայում զույգը դաստիարակում Է վեց երեխաների, որոնցից երեքը որդեգրված են, հաղորդել Է ՌԻԱ Նովոստին:

Джоли и Питт решили отслеживать активность своих детей в интернете
Голливудские актеры Анджелина Джоли иБрэд Питт наняли команду специалистов покибербезопасности, которые отслеживают, что шесть детей актеров ищут винтернете.Как передает Арменпресс, об этомсообщает журналPeople.
"У нас есть кто-то, кто контролирует это",— заявила актриса. Джоли также отметила, что "не уверена, готовы ли дети кцифровому миру".
Анджелина Джоли сообщила журналу People, что сама непользуется Facebook, Instagram иTwitter, предпочитая "записывать вещи вблокнот".
Звезды Голливуда Анджелина Джоли иБрэд Питт поженились вконце августа воФранции после девяти лет совместной жизни. Свадьба прошла вмаленькой часовне. Приглашения нацеремонию получили только члены семьи инесколько близких друзей.
Официально оромане между актерами стало известно 11 января 2006 года, когда Анджелина Джоли водном изинтервью заявила, что беременна отБрэда Питта. В апреле 2012 года Джоли иПитт объявили опомолвке после семи лет совместной жизни. На настоящий момент пара воспитывает шестерых детей, трое изкоторых являются приемными.