Պատվիրիր IDBank-ի քարտերն առցանց և ստացիր անվճար առաքմամբ
ԵՐԵՎԱՆ, 18 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ։ Հաշվի առնելով ստեղծված իրավիճակն ու խնայելով հաճախորդների ժամանակը՝ IDBank-ն այսուհետ Երևանի տարածքում անվճար կառաքի այն քարտերը, որոնք պատվիրվել են առցանց՝ IDBanking.am հարթակի, Idram հավելվածի միջոցով, ինչպես նաև Բանկի մասնաճյուղերում։
IDBank-ի վաճառքների ստանդարտների և աջակցման բաժնի ղեկավար Հրաչյա Պապիկյանի խոսքով գնալով աճում է առցանց պատվիրվող քարտերի թիվը։ «Հաշվի առնելով համավարակով պայմանավորված իրավիճակն ու արտակարգ դրության երկարաձգումը՝ մենք շարունակում ենք ուղիներ փնտրել մեր հաճախորդներին ավելորդ անգամ Բանկ գալու անհրաժեշտությունից զերծ պահելու համար։ Բացի այդ, կանխիկ գումարի հետ շփումն առավելագույնս նվազեցնելու նպատակով վճարային քարտերով անկանխիկ գործարքների դերն էլ ավելի է կարևորվում։ Այդ իսկ պատճառով որոշում ենք կայացրել IDBanking.am հարթակով և Idram հավելվածով, ինչպես նաև մասնաճյուղերում պատվիրված քարտերի առաքումը Երևանի տարածքում իրականացնել անվճար»,- ասել է Հրաչյա Պապիկյանը։
Ավելի վաղ IDBank-ը հայտարարել էր կենսաթոշակային քարտերի՝ Հայաստանի ամբողջ տարածքում անվճար առաքման մասին։
IDBank-ը խրախուսում է իր հաճախորդներին իրականացնել քարտային գործարքներ, քանի որ IDBank-ի քարտերն ունեն մի շարք առավելություններ՝
• Cashback անկանխիկ գնումներից,
• Բարձր եկամուտ քարտային հաշվի դրական մնացորդին,
• Անտոկոս կանխիկացման հնարավորություն ԱրՔա համակարգի անդամ հանդիսացող բանկերի բակոմատներից,
• Միջազգային զեղչեր և արտոնություններ
• Անհատական սպասարկման հնարավորություն
• Վարկային գիծ ստանալու հնարավորություն,
• Մինչև 10% զեղչ Idworking քովորքինգում և այլ գործընկերների մոտ։
Ձեր նախընտրած քարտի բոլոր առավելություններին ծանոթանալու համար կարող եք այցելել Բանկի պաշտոնական կայքէջ։
IDBank-ի քարտերը կարելի է պատվիրել ինչպես կայքից, այնպես էլ Idram հավելվածից, որին կցելով քարտը կարող եք օգտվել անհպում՝ QR և NFC վճարումների մոտ մեկ տասնյակ լուծումներից ավելի քան 2000 վաճառակետերում, կատարել գնումներ 200 առցանց խանութներից, կատարել ակնթարթային վճարումներ ավելի քան 300 ծառայությունների դիմաց՝ կոմունալներ, հարկեր, վարկեր, հաշիվների համալրում և այլն։ Եվ այդ ամենը՝ IDBank-ի Ձեր քարտով՝ բացառելով շփումը կանխիկի հետ:
IDBank-ի քարտերի բոլոր հնարավորություններից, ինչպես նաև IDBank-ի և Idram-ի համատեղ թվային հարթակի բոլոր առավելություններից օգտվելու համար անհրաժեշտ է ընդամենը ներբեռնել Idram հավելվածը, անցնել հեռավար նույնականացում և դառնալ Պրեմիում պլյուս հաճախորդ:

Заказывайте карты IDBank онлайн и получайте их с бесплатной доставкой
Учитывая сложившуюся ситуацию и экономя время клиентов, IDBank отныне на территории Еревана будет бесплатно доставлять карты, заказанные онлайн на платформе IDBanking.am, приложения Idram, а также филиалов банка.
По словам руководителя отдела стандартов и поддержки продаж IDBank Грачья Папикяна, число карт, заказанных онлайн, продолжает расти. “Учитывая обусловленную эпидемией ситуацию и продление чрезвычайного положения, мы продолжаем искать пути для того, чтобы уберечь наших клиентов от необходимости лишний раз приходить в банк. Кроме того, с целью максимального уменьшения употребления наличности, роль безналичных операций по платежным картам становится все более значимой. Поэтому мы приняли решение бесплатно доставлять карты, заказанные на платформе IDBanking.am, приложения Idram, а также филиалов банка”, - сказал Грачья Папикян.
Ранее IDBank объявил о бесплатной доставке пенсионных карт по всей территории Армении.
IDBank призывает своих клиентов осуществлять операции по картам, так как карты IDBank имеют ряд преимуществ:
Cashback безналичных покупок
Высокий доход на положительный остаток карточного счета
Возможность беспроцентного обналичивания в бакоматах банков-членов Системы Арка,
Международные скидки и льготы
Возможность индивидуального обслуживания
Возможность получения кредитной линии
Скидка до 10% в коворкинге Idworking и у других партнеров.
Для ознакомления со всеми преимуществами выбранной Вами карты Вы можете посетить официальный сайт Банка.
Карты IDBank можно заказать как с сайта, так и с приложения Idram, при подключении к которому Вы можете воспользоваться бесконтактной картой в более чем 2 000 торговых точках из около десятка платежей QR и NFC, совершать покупки в 200 интернет-магазинах, совершать мгновенные платежи за более 300 услуг – коммунальные платы, налоги, кредиты, пополнение счетов и т.д. И все это по Вашей карте IDBank, исключив при этом пользование наличными средствами. Чтобы воспользоваться всеми возможностями карт IDBank, а также всеми преимуществами совместной цифровой платформы IDBank и Idram, необходимо всего лишь скачать приложение Idram, пройти дистанционную идентификацию и стать Премиум Плюс клиентом.