Դոլարն էժանացել է, եվրոն՝ թանկացել
ԵՐԵՎԱՆ, 24 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ կենտրոնական բանկը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 24-ին ԱՄՆ դոլարի փոխարժեքը կազմել է 481.06 դրամ՝ նախորդ օրվա համեմատ նվազելով 0.31 դրամով:  «Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ` եվրոյի փոխարժեքն աճել է 0.49 դրամով և կազմել 512.14 դրամ, բրիտանական ֆունտի փոխարժեքը նվազել է 1.87 դրամով և կազմել 727.84 դրամ: Իսկ ռուսական ռուբլու փոխարժեքն աճել է 0.04 դրամով` կազմելով 7.31 դրամ:
Թանկարժեք մետաղների գները սահմանվել են՝ արծաթը 216.22 դրամ, ոսկին` 16 հազար 556.82 դրամ, պլատինը` 13 հազար 100.07 դրամ:

YEREVAN, NOVEMBER 24, ARMENPRESS. The Central Bank of the Republic of Armenia informs that on November 24 the USD exchange rate was 481.06 AMD which is a reduction of 0.31 drams compared to the previous day.
“Armenpress” reports that euro increased by 0.49 AMD forming 512.14 AMD. British pound went down by 1.87 drams forming 727.84 drams and the Russian ruble went up by 0.04 AMD forming 7.31 AMD.
The prices for precious metals are as follows: the price for gold per gram is 16 thousand 556.82 AMD, silver- 216.22 AMD, and platinum – 13 thousand 100.07 AMD.