Սանդրա Բուլոկը երկրորդ երեխային Է որդեգրել
ԵՐԵՎԱՆ, 2 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Դերասանուհի Սանդրա Բուլոկը աղջիկ երեխա Է որդեգրել, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը՝ հղում անելով HollywoodLife-ին: Գործընթացի իրավաբանական մասն ավարտված Է եւ կրծքի երեխային, որի անունն առայժմ հայտնի չԷ, արդեն տեղափոխել են 51-ամյա կինոաստղի տուն, որը գտնվում Է Կալիֆոռնիայի նահանգի Լոս Անջելես քաղաքում:
Հրատարակությունը նշում Է, որ Բուլոկը վաղուց Էր մտածում ընտանիքի համալրման մասին, բայց, դերասանուհու շրջապատում խմբագրության աղբյուրի տվյալներով, նա «ցանկանում Էր դա անել ճիշտ տղամարդու հետ»: Իրազեկիչի կարծիքով՝ Սանդրան վճռեց աղջկան որդեգրել, համոզվելով, որ ներկայիս բոյֆրենդի՝ Բրայան Ռենդալի հետ իր հարաբերությունները բավականաչափ լուրջ են եւ ամուր:
«Սանդրան չի թաքցնում, որ տղամարդ Էր փնտրում երեխաներին համատեղ դաստիարակելու համար»,-պատմել Է աղբյուրը  լրագրողներին:
Ինչպես հիշեցնում Է HollywoodLife-ը, աղջիկը Բուլոկի երկրորդ որդեգրված երեխան Է, դերասանուհին կենսաբանական երեխաներ չունի: Կինոաստղը դաստիարակում Է հինգ տարեկան Լուիս որդուն: Դերասանուհին նրան որդեգրել Է 2010 թվականին ամուսնու՝ հեռուստահաղորդավար Ջեսի Ջեյմսոնի հետ միասին: Այդ նույն թվականին զույգը բաժանվել Է: Այն ժամանակվանից Բուլոկը երեխային դաստիարակում Էր միայնակ:
Սանդրա Բուլոկը «Լավագույն դերասանուհի» անվանակարգում «Օսկարի» եւ «Ոսկե գլոբուսի» մրցանակակիր Է «Անտեսանելի կողմը» (2010 թվական) ֆիլմում խաղացած դերի համար: Նա համաշխարհային ճանաչում Է ստացել՝ նկարահանվելով «Ավերողը» (1993 թվական) եւ «Արագություն» (1994 թվական) ֆիլմերում: Նա աստղի Է արժանացել հոլիվուդյան Փառքի ծառուղում: 2014 թվականին Սանդրա Բուլոկը գլխավորել Է Հոլիվուդի ամենաբարձր վարձատրվող դերասանուհիների ցուցակը:

Sandra Bullock adopts second child
YEREVAN, OCTOBER 2, ARMENPRESS. Sandra Bullock, 51, has reportedly expanded her family. The actress allegedly has a new daughter at home after finalizing her second adoption, according to Radar Online. With a new boyfriend, Bryan Randall, also in her life, this is no doubt an exciting time for the Oscar winner. “Armenpress” reports the aforementioned referring to HollywoodLife.
The 51-year-old finalized the adoption recently, more than five years after she officially welcomed her son, Louis, into her life thorough the same process, Radar reports. The baby is reportedly already at Sandra’s home in Los Angeles, and she’s allegedly slowly taking her out in public more and more often.
Sandra is totally head over heels for her new man, Bryan, and the site claims that he’ll be very involved with the new baby, as he already is with Louis. “Sandra’s made it quite clear fro the start that she’s looking for a husband to raise kids with,” Radar’s source claims. “She had the paperwork ready to adopt another child, but really wanted to do it with the right man, and Bryan’s been checking every box so far.”
This news comes more than five months after The Blindside star flat-out denied rumors that she would be expanding her family. “I’ve always said that I could have a house full of kids,” she told People after being named 2015’s Most Beautiful Woman in April. “But at this time the only kids in my house, other than Louis, are the ones whose parent want them back at the end of the playdate. But if these drumbeaters know something I don’t, I’d appreciate a heads up on the details so I can pick up some supplies. I’m wickedly unprepared if Louis is getting a sibling this week.”