ՀՀ վարչապետը Վաշինգտոնից ուղիղ եթերում կպատասխանի ԶԼՄ հարցերին
Սպիտակ տանը կայացած հանդիպումներից հետո վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն օգոստոսի 9-ին` Երևանի ժամանակով առավոտյան 08:00-ին, Վաշինգտոնից ուղիղ եթերում կպատասխանի Կառավարությունում հավատարմագրված ԶԼՄ ներկայացուցիչների կողմից նախապես ուղարկված հարցերին:
«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ՝ այս մասին Ֆեյսբուքի էջում գրել է ՀՀ վարչապետի մամուլի խոսնակ Նազելի Բաղդասարյանը։
«Կառավարությունում հավատարմագրված ԶԼՄ ներկայացուցիչներն հարցերը կարող են ուղարկել [email protected] հասցեին` Երևանի ժամանակով մինչեւ ժամը 02:00-ն: Յուրաքանչյուր լրատվամիջոց կարող է ուղղել մեկական հարց:
Հարցուպատասխանը կհեռարձակվի վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի ֆեյսբուքյան էջով և Կառավարության յութուբյան պաշտոնական ալիքով», - գրել է Բաղդասարյանը։

Премьер-министр Армении в прямом эфире из Вашингтона ответит на вопросы СМИ
После встреч в Белом доме премьер-министр Никол Пашинян в прямом эфире из Вашингтона 9 августа в 08:00 по ереванскому времени ответит на вопросы аккредитованных при правительстве СМИ, которые будут направлены ему заранее.
Как сообщает Арменпресс, об этом на своей странице в Facebook написала пресс-секретарь премьер-министра Назели Багдасарян.
«Аккредитованные при правительстве представители СМИ могут направить свои вопросы по адресу [email protected] до 02:00 по ереванскому времени. Каждое СМИ может задать один вопрос.
Трансляция будет вестись на странице премьер-министра Никола Пашиняна в Facebook и на официальном канале правительства в YouTube», — написала Багдасарян.