Apricot Capital-ի հավելվածում գործարկվել է արտարժույթի առևտրի նոր հարթակը
ԵՐԵՎԱՆ, 20 ՀՈՒԼԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայաստանում լիցենզավորված Apricot Capital ներդրումային ընկերությունն իր բջջային հավելվածում գործարկել է արտարժույթի առևտրի հարթակ։
Հաճախորդներն այսուհետ հնարավորություն կունենան Apricot Capital-ի հավելվածի միջոցով շահավետ պայմաններով իրական ժամանակի ռեժիմում կատարել արտարժութային փոխարկումներ հիմնական արժութային զույգերով (ԱՄՆ դոլար, եվրո, բրիտանական ֆունտ, չինական յուան և այլն) միջազգային քրոս փոխարժեքներով։
2.JPG (47 KB)
Apricot Capital հարթակն ապահովում է մրցունակ փոխարժեքով արտարժութային գործառնությունների և միջազգային արժեթղթերի շուկաներում առևտրի իրականացման հասանելիություն և գործարքի արդյունքն անմիջապես հաշվին տեսնելու հնարավորություն։
Apricot Capital-ի արտարժույթի փոխարկման գործիքներից և մնացած այլ հարթակներից օգտվելու համար անհրաժեշտ է դառնալ Apricot Capital-ի հաճախորդ՝ մեկ անգամ անցնելով բոլոր պարտադիր ընթացակարգերը։ Վավերացումն անցնելուց հետո ՀՀ ռեզիդենտ ու ՀՀ ոչ ռեզիդենտ քաղաքացիների համար սահմանված նվազագույն գումարի չափով բացվում են բրոքերային հաշիվներ, որից հետո հաճախորդը բջջային հավելվածին հասանելիություն է ստանում։
Apricot Capital բջջային հավելվածը հասանելի էApp Store-ում ևGoogle Play-ում: Հաճախորդների համար այն հուսալի հարթակ է, որի միջոցով Apricot Capital-ն իր հաճախորդներին առաջարկում է բրոքերային ծառայությունների լայն շրջանակ։ Apricot Capital-ի առևտրային ենթակառուցվածքը եվրոպական և ամերիկյան առաջատար բրոքերների և ֆինանսական ընկերությունների հետ գործընկերային կապերի լայն ցանցի միջոցով ապահովում է ֆինանսական տարբեր գործիքներով գործարքների որակյալ իրականացում։

Apricot Capital has launched a foreign currency trading platform in its mobile application
From now on, customers can make real-time foreign exchange conversions with the primary currency pairs (US Dollar, Euro, British Pound, Chinese Yuan, etc.) at global cross rates through the Apricot Capital application.
The Apricot Capital platform grants entry to currency transactions and trading in international securities markets at a competitive rate and the ability to observe the result of the transaction directly on the account.
To utilize Apricot Capital's currency conversion tools and other platforms, one must become an Apricot Capital client by completing all the mandatory procedures once. Upon successful validation, resident, and non-resident citizens of the Republic of Armenia fund brokerage accounts in the specified minimum amount, after which the client gets access to the mobile application.
The Apricot Capital mobile app is available on the App Store andGoogle Play. It is a reliable platform through which Apricot Capital offers its clients a wide range of brokerage services. Apricot Capital's commercial infrastructure ensures the high-quality execution of transactions with various financial instruments through a wide network of partnerships with leading European and American brokers and financial companies.