Apricot Capital-ի հավելվածում գործարկվել է արտարժույթի առևտրի նոր հարթակը
ԵՐԵՎԱՆ, 20 ՀՈՒԼԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայաստանում լիցենզավորված Apricot Capital ներդրումային ընկերությունն իր բջջային հավելվածում գործարկել է արտարժույթի առևտրի հարթակ։
Հաճախորդներն այսուհետ հնարավորություն կունենան Apricot Capital-ի հավելվածի միջոցով շահավետ պայմաններով իրական ժամանակի ռեժիմում կատարել արտարժութային փոխարկումներ հիմնական արժութային զույգերով (ԱՄՆ դոլար, եվրո, բրիտանական ֆունտ, չինական յուան և այլն) միջազգային քրոս փոխարժեքներով։
2.JPG (47 KB)
Apricot Capital հարթակն ապահովում է մրցունակ փոխարժեքով արտարժութային գործառնությունների և միջազգային արժեթղթերի շուկաներում առևտրի իրականացման հասանելիություն և գործարքի արդյունքն անմիջապես հաշվին տեսնելու հնարավորություն։
Apricot Capital-ի արտարժույթի փոխարկման գործիքներից և մնացած այլ հարթակներից օգտվելու համար անհրաժեշտ է դառնալ Apricot Capital-ի հաճախորդ՝ մեկ անգամ անցնելով բոլոր պարտադիր ընթացակարգերը։ Վավերացումն անցնելուց հետո ՀՀ ռեզիդենտ ու ՀՀ ոչ ռեզիդենտ քաղաքացիների համար սահմանված նվազագույն գումարի չափով բացվում են բրոքերային հաշիվներ, որից հետո հաճախորդը բջջային հավելվածին հասանելիություն է ստանում։
Apricot Capital բջջային հավելվածը հասանելի էApp Store-ում ևGoogle Play-ում: Հաճախորդների համար այն հուսալի հարթակ է, որի միջոցով Apricot Capital-ն իր հաճախորդներին առաջարկում է բրոքերային ծառայությունների լայն շրջանակ։ Apricot Capital-ի առևտրային ենթակառուցվածքը եվրոպական և ամերիկյան առաջատար բրոքերների և ֆինանսական ընկերությունների հետ գործընկերային կապերի լայն ցանցի միջոցով ապահովում է ֆինանսական տարբեր գործիքներով գործարքների որակյալ իրականացում։

В приложении Apricot Capital запущена новая платформа для торговли иностранной валютой
Лицензированная в Армении инвестиционная компания Apricot Capital запустила в своем мобильном приложении платформу для торговли иностранной валютой.
Отныне клиенты будут иметь возможность совершать конвертации иностранной валюты в режиме реального времени с основными валютными парами (доллар США, евро, британский фунт стерлингов, китайский юань и т. д.) по международным кросс-курсам посредством приложения Apricot Capital.
Платформа Apricot Capital предоставляет доступ к валютным операциям и торговле на международных фондовых рынках по выгодному курсу и возможность видеть результат сделки непосредственно на счете.
Для использования инструментов конвертации валют Apricot Capital и других платформ необходимо стать клиентом Apricot Capital, пройдя все обязательные процедуры всего один раз. После прохождения валидации открываются брокерские счета для граждан-резидентов и нерезидентов Республики Армения в размере указанной минимальной суммы, после чего клиент получает доступ к мобильному приложению.
Мобильное приложение Apricot Capital доступно в App Store и Google Play. Для клиентов это надежная платформа, через которую Apricot Capital предлагает своим клиентам широкий спектр брокерских услуг. Коммерческая инфраструктура Apricot Capital обеспечивает качественное исполнение сделок с различными финансовыми инструментами за счет широкой сети партнерских отношений с ведущими европейскими и американскими брокерами и финансовыми компаниями.