Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարությունը կրկին ապատեղեկատվություն է տարածել. ՀՀ ՊՆ
ԵՐԵՎԱՆ, 30 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարությունը կրկին ապատեղեկատվություն է տարածել: «Արմենպրես»-ն այս մասին տեղեկանում է Հայաստանի Հանրապետության պաշտպանության նախարարության տարածած հաղորդագրությունից:
«Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարության տարածած հաղորդագրությունն այն մասին, թե իբր մայիսի 29-ին և լույս 30-ի գիշերը ՀՀ ԶՈՒ ստորաբաժանումները կրակ են բացել սահմանագոտու հյուսիսարևելյան և արևելյան հատվածում տեղակայված ադրբեջանական դիրքերի ուղղությամբ, ապատեղեկատվություն է»,- նշված է հաղորդագրության մեջ:

Министерство обороны Азербайджана распространило очередную дезинформацию: Министерство обороны Армении
Минобороны Азербайджана распространило очередную дезинформацию. «Арменпресс» передает об этом, со ссылкой на сообщение Министерства обороны РА.
«Информация, распространенная Министерством обороны Азербайджана, что, в ночь с 29 на 30 мая подразделения Вооруженных сил Республики Армения открыли огонь в направлении азербайджанских позиций, расположенных в северо-восточной и восточной частях приграничной зоны, является дезинформацией», - говорится в сообщении МО РА.