Ucom-ն առաջարկում է 2 անգամ շատ ինտերնետ 2 տարով` ցանկացած սմարթֆոն գնելու դեպքում
ԵՐԵՎԱՆ, 5 ՄԱՐՏԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Գարնան տոներին ընդառաջ Ucom-ն առաջարկում է 2 տարով ձեռք բերել ցանկացած սմարթֆոն և ունենալ 2 անգամ շատ ինտերնետ:
«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ՝ լրագրողների հետ զրույցում Ucom գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը ներկայացրեց ընկերության գարնանային առաջարկը:
«Ինչպես միշտ, գարնան տոներին ընդառաջ Ucom շարժական կապի ձայնային բաժանորդները կարող են ոչ միայն ձեռք բերել 4 հիմնական տեսախցիկով, 6.3 դյույմ ամբողջական էկրանով, հզոր մարտկոցով, արագ լիցքավորման հնարավորությամբ Xiaomi Redmi Note 8T սմարթֆոնը 80 800 դրամով: Գնելու դեպքում Ucom շարժական կապի U կանխավճարային և ունիվերսալ/ունիվերսալ պլյուս հետվճարային ձայնային ծառայությունների նոր և առկա բաժանորդները կստանան 2 անգամ շատ ինտերնետ առանց որևէ պարտավորության: Գիգաբայթները կկրկնապատկվեն՝ կախված ընտրված սակագնային պլանում առկա ներառումներից: U կանխավճարային ծառայության բաժանորդները հնարավորություն ունեն ստանալու մինչև 12 ԳԲ ինտերնետի ծավալ, իսկ Ունիվերսալ/ունիվերսալ պլյուս ծառայության բաժանորդները կարող են ստանալ մինչև 90 ԳԲ ինտերնետ ծավալ 2 տարի շարունակ: Մենք կարևորում ենք մեր բաժանորդների՝ իրենց մտերիմների հետ մշտապես կապի մեջ մնալու ցանկությունը և բոլոր սմարթֆոնների հետ կրկնակի գիգաբայթեր ենք տրամադրում»,- նշեց Եսայանը:

Ucom предлагает в два раза больше интернета на 2 года при покупке любого смартфона
В преддверии весенних праздников Ucom предлагает приобрести любой смартфон и иметь в два раза больше интернета в течение 2 лет.
Как передает Арменпресс, в беседе с журналистами генеральный директор Ucom Айк Есаян представил весеннее предложение компании.
“Как всегда, в преддверии весенних праздников голосовые абоненты мобильной связи Ucom могут приобрести смартфон Xiaomi Redmi Note 8T с 4 основными камерами, 6.3-дюймовым полноценным экраном, мощной батареей, с возможностью быстрой зарядки за 80 800 драмов. В случае покупки новые и существующие абоненты постоплатных голосовых услуг U предоплатной и универсальной мобильной связи Ucom / универсальный плюс получат в 2 раза больше интернета без каких-либо обязательств. Гигабайты удвоятся в зависимости от включений в выбранный тарифный план. Абоненты предоплатной услуги U имеют возможность получить до 12 ГБ объема интернета, а абоненты услуги “универсальный плюс” могут получать до 90 ГБ объема интернета в течение 2 лет. Мы придаем важность стремлению наших абонентов оставаться на связи со своими близкими и предоставляем двойные гигабайты со всеми смартфонами”, - отметил Есаян.