«Ucom Գիգաբում»-ի շրջանակներում շարժական ինտերնետի նոր բաժանորդները կստանան մինչև 140 ԳԲ ինտերնետ
ԵՐԵՎԱՆ, 16 ՕԳՈՍՏՈՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ucom ընկերության շարժական ինտերնետի uGo 3500 , uGo 5500 և uGo 7500 հետվճարային սակագնային պլաններին օգոստոսի 15-ից մինչև սեպտեմբերի 30-ը  18 ամսով միանալու դեպքում բաժանորդները նշյալ ժամանակահատվածում ստանալու են գերարագ ինտերնետի կրկնակի ծավալ։ «Արմենպրես»-ին այս մասին հայտնեցին Ucom ընկերությունից:
Մասնավորապես, uGo 3500 սակագնային պլանի բաժանորդները 15 ԳԲ գերարագ ինտերնետի փոխարեն 18 ամսվա ընթացքում ստանալու են 30 ԳԲ գերարագ ինտերնետ, uGo 5500 սակագնային պլանի բաժանորդները 40 ԳԲ-ի փոխարեն կստանան 80 ԳԲ գերարագ ինտերնետ, իսկ uGo 7500 սակագնային պլանի բաժանորդները 70 ԳԲ սովորաբար նախատեսված ծավալի փոխարեն կստանան 140 ԳԲ գերարագ ինտերնետ։
«Ucom Գիգաբում առաջարկին միացած բոլոր նոր բաժանորդները կստանան նաև Alcatel MW40V uFi սարքը 1 դրամով ձեռք բերելու հնարավորություն, որպեսզի վայելեն ինտերնետի կրկնապատկված ծավալը թե՛ տանը, թե՛ դրսում: Իսկ uGo 7500 սակագնային պլանին 18 ամսով միացող նոր բաժանորդները նաև կկարողանան առանց հավելավճարի օգտվել «Ինտերնետ Միասին» ծառայությունից և կիսել իրենց 140 ԳԲ ինտերնետի ծավալը մտերիմների հետ», - նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Հավելենք նաև, որ շարժական ինտերնետի uGo հետվճարային սակագնային պլանների բաժանորդները կարող են կարճ հաղորդագրություններ ուղարկել իրենց մոդեմի ինտերֆեյսից։ 1 SMS-ի արժեքը դեպի տեղական բոլոր ցանցեր 15 դրամ է, իսկ միջազգային ուղղություններով՝ 20 դրամ:

Ucom Gigaboom offers new subscribers of mobile internet up to 140 GB
YEREVAN, AUGUST 16, ARMENPRESS. By subscribing to uGo 3500, uGo 5500 and uGo 7500 postpaid tariff plans of Ucom mobile internet from August 15 till September 30 for 18 months, subscribers will receive a double volume of high-speed internet during the specified period. In particular, the subscribers of uGo 3500 tariff plan will receive 30 GB of high-speed internet instead of the 15 GB, uGo 5500 tariff plan subscribers will receive 80 GB of high-speed internet instead of 40 GB of high-speed internet, and the subscribers of uGo 7500 tariff plan will receive 140 GB of high-speed internet instead of the usual 70 GB.
"All new subscribers who have joined "Ucom Gigaboom" offer will also have the opportunity to acquire Alcatel MW40V uFi device at 1 AMD to enjoy the doubled volume of internet both at home and outdoors. And those who have jointed uGo 7500 tariff plan for 18 months will also be able to use "Internet Together" service without extra fee and share their internet volume of 140 GB with their loved ones," noted Hayk Yesayan, Co-founder and Director General at Ucom.
It should also be added that the subscribers of uGo postpaid tariff plans of Ucom mobile internet can send SMSs from their device interface. Price per 1 SMS to all local networks is 15 AMD and to international directions it’s 20 AMD.