Քեյթ Միդլթոնն առաջին անգամ մերկացրել Է ոտքերը
ԵՐԵՎԱՆ, 9 ՕԳՈՍՏՈՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Քեմբրիջի դքսուհի Քեյթը շորտ Է հագել եւ առաջին անգամ մերկացրել ոտքերն այն ժամանակից ի վեր, երբ դարձել Է արքայազն Ուիլյամի կինը: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, հայտնել Է The Sun-ը:
37-ամյա Քեյթ Միդլթոնը պրկագիրկ մուգ կապույտ շորտով Է հայտնվել բարեգործական առագաստային ռեգատայում, որը տեղի Է ունեցել օգոստոսի 8-ին Անգլիայի Քաուս քաղաքում: Ինչես նշել Է հրատարակությունը, դքսուհին այդ հագուստից խուսափում Էր 11 տարի: Վերջին եւ միակ անգամ նրան շորտով նկատել են 2008 թվականի սեպտեմբերին Լոնդոնում դիսկո ոճի երեկույթում:
Հունիսին արքայազն Ուիլյամի կինը Action on Addiction կազմակերպության ամենամյա գալա-ընթրիքին եկել Էր բաց ուսերով զգեստով: Թագավորական Էտիկետի կանոնների համաձայն՝ կանայք չպետք Է հանրության մեջ հայտնվեն բաց ուսերով հագուստով:

Кейт Миддлтон впервые оголила ноги
Герцогиня Кембриджская Кейт надела шорты и оголила ноги впервые с тех пор, как стала женой принца Уильяма. Как передает Арменпресс, об этом сообщает The Sun.
37-летняя Кейт Миддлтон появилась в темно-синих обтягивающих шортах на благотворительной парусной регате, которая проходила 8 августа в английском городе Каус. Как отмечает издание, герцогиня избегала этого предмета гардероба в течение 11 лет. Последний и единственный раз она была замечена в шортах в сентябре 2008 года на вечеринке в стиле диско в Лондоне.
В июне жена принца Уильяма Кейт Миддлтон пришла на ежегодный гала-ужин организации Action on Addiction в наряде с открытыми плечами. Согласно правилам королевского этикета, женщины не должны появляться на публике в одежде с открытыми плечами.