iPhone X-ի տերերը նոր թերություն են նկատել
ԵՐԵՎԱՆ, 13 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: iPhone X-ի տերերն սկսել են գանգատվել սմարթֆոնի խոսակցական դինամիկի ճայթյունից: Այս մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, հաղորդել Է 9to5mac-ը:
Օգտատերերի խսքով՝ ձայնի բարձր ուժգնության հնչյուն վերարտադրելու եւ զանգերի դեպքում խոսակցական դինամիկն սկսում Է ճայթել: Ապարատի այլ տերեր հավատացնում են, որ խնդիրը ծագում Է նույնիսկ ձայնի բարձրության 50 տոկոսից ցածր մակարդակի դեպքում:
«Ես ինձ չափից դուրս մանրախնդիր չեմ համարում, եւ, այո, սովորաբար ես AirPods կամ զանազան անհաղորդալար սյունակներ եմ օգտագործում, բայց բանը դա չԷ: 1100-դոլարանոց հեռախոսը պետք Է կատարյալ լինի,- գրում Է խնդրի հանդիպած օգտատեր Reddit-ը:- Ես արդեն իմ առաջին iPhone X-ը փոխել եմ նորով, եւ խնդիրը պահպանվել Է»:

Владельцы iPhone X столкнулись с новым дефектом
Обладатели iPhone X начали жаловаться на треск разговорного динамика смартфона. Как передает Арменпресс, об этом сообщает 9to5mac.
По словам пользователей, при воспроизведении звука на высокой громкости и звонках разговорный динамик начинает трещать. Другие владельцы аппарата уверяют, что проблема возникает даже при уровне громкости ниже 50 процентов.
«Я не считаю себя слишком дотошным, и да, обычно я использую AirPods или различные беспроводные колонки, но дело не в этом. За 1100 долларов телефон должен быть безупречным, — пишет столкнувшийся с проблемой пользовательReddit. — Я уже обменял свой первый iPhone X на новый, и проблема сохранилась».