Ջասթին Բիբերը ցույց Է տվել իր սիրահարված դեմքը
ԵՐԵՎԱՆ, 17 ՀՈՒՆՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Կանադացի երգիչ Ջասթին Բիբերը սելֆի Է հրապարակել Twitter-ի իր օգտահաշվում, որին կից գրության մեջ նշել Է, որ դեմքի հենց այս արտահայտությամբ Է խոստովանում սերը: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, գրել Է Mashable-ը:
2016 թվականի դեկտեմբերին հայտնի Է դարձել, որ Բիբերը դադարել Է օգտվել Instagram սոցցանցից, դա բացատրելով նրանով, որ այն նախատեսված Է դեւերի համար: «Մեզ ուղարկում են դժոխք, եւ մենք հայտնվում ենք Instagram-ի սերվերի փակի տակ»,-ասել Է նա:
Դրանից հետո արտիստը հրապարակումները շարունակել Է Twitter-ում, ինչպես նաեւ սկսել Է իր Էջում ներբեռնել ինքնանկարները: Բիբերի վերջին սելֆին ավելի քան 278 հազար լայք Է հավաքել:

Джастин Бибер показал свое влюбленное лицо
Канадский певец Джастин Бибер опубликовал в своем аккаунте в Twitter селфи, указав в подписи, что именно с таким выражением лица признается в любви . Об этом пишет Mashable.
В декабре 2016 года стало известно, что Бибер прекратил использование соцсети Instagram, объяснив это тем, что она предназначена для дьявола. «Нас посылают в ад, и мы оказываемся заперты на сервере Instagram», — сказал он, сообщает Арменпресс со ссылкой на Lenta.ru.
После этого артист продолжил публикации в Twitter, а также начал загружать на свою страницу автопортреты. Последнее селфи Бибера набрало более 278 тысяч лайков.