Մոսկվայում ընտրել են Ռուսաստանի ամենագեղեցիկ ստյուարդուհիներին
ԵՐԵՎԱՆ, 27 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Մոսկվայում նոյեմբերի 26-ին տեղի Է ունեցել «Ռուսաստանի ամենագեղեցիկ ստյուարդուհիների թոփ-2015» գեղեցկության մրցույթի եզրափակիչը: Ինչպես հաղորդվում Է ստուգատեսի պաշտոնական Instagram-ում, «Քաղաքացիական ավիացիա» կատեգորիայում հաղթող Է դարձել Ալեսյա Կուզինան, որը ներկայացնում Է S7 Airlines-ը, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը:
«Բիզնես-ավիացիա» անվանակարգում թագն ստացել Է Անաստասիա Բաբուշկինան, որն աշխատում Է մասնավոր ավիաուղիներում:
«Ռուսաստանի ամենագեղեցիկ ստյուարդուհիների թոփ» մրցույթին մասնակցել են շուրջ 500 աղջիկներ: Ժյուրին գնահատել Է ոչ միայն նրանց արտաքին տվյալները, այլեւ հաղորդակցվելու ունակությունները: Կիսաեզրափակիչ են դուրս եկել 70 հավակնորդուհիներ, իսկ եզրափակիչում բեմի վրա հայտնվել են 26 ստյուարդուհիներ: 21 աղջիկներ ներկայացրել են քաղաքացիական ավիացիան, եւս հինգը՝ բիզնես-ավիացիան:

В Москве выбрали самых красивых стюардесс России
В Москве вечером в четверг, 26 ноября, прошел финал конкурса красоты «Топ самых красивых стюардесс Россииե — 2015. Как сообщается в официальномInstagram смотра, победительницей в категории «Гражданская авиацияե стала Алеся Кузина, представляющая S7 Airlines.
Корону в номинации «Деловая авиацияե получила Анастасия Бабушкина, работающая на частных авиалиниях,сообщает Арменпресс со ссылкой на Lenta.ru.
В конкурсе «Топ самых красивых стюардесс Россииե приняли участие около 500 девушек. Жюри оценивало не только их внешние данные, но и коммуникативные навыки. В полуфинал вышли 70 претенденток, а в финале на сцене появились 26 стюардесс. 21 девушка представляла гражданскую авиацию, еще пять — деловую.