Ucom-ն առաջարկում է ձեռք բերել uKid մանկական խելացի հեռախոս-ժամացույցն ընդամենը 24 900 դրամով
ԵՐԵՎԱՆ, 25 ՕԳՈՍՏՈՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ։ Նոր ուսումնական տարվա մեկնարկին Ucom-ը բոլոր ծնողներին առաջարկում է իրենց երեխաների համար ձեռք բերել իրապես արժեքավոր, օգտակար և կիրառելի նվեր։ Ucom-ի ամենափոքր բաժանորդների ծնողները կկարողանան ձեռք բերել uKid մանկական խելացի հեռախոս-ժամացույցն ընդամենը 24 900 դրամով նախկին 39 900 դրամի փոխարեն, այսինքն նոր՝ 38% իջեցված գնով:
Հեռախոս-ժամացույցը հնարավոր է գնել նաև 6 900 դրամ կանխավճարով, այնուհետև 12 ամիս շարունակ յուրաքանչյուր ամիս վճարել 1 500 դրամ:
«Որպես ծնող շատ եմ կարևորում այն ապահովության զգացումը, որը պայմանավորված է երեխայի հետ մշտական կապի մեջ մնալու այս հրաշալի հնարավորությամբ։ uKid-ի հետ երեխան հեռախոսազանգեր և կարճ հաղորդագրություններ կստանա բացառապես ծնողների կողմից սահմանված հեռախոսահամարներից, կկարողանա հաղորդագրություններ ու ծանուցումներ ուղարկել ծնողներին, ովքեր ցանկացած պահի իրենց սմարթֆոններում կկարողանան տեսնել իրենց զավակի գտնվելու վայրը», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Սերգեյի Խաչատրյանը։
uKid-ը լավագույն լուծումն է, եթե 5-12 տարեկան երեխաների ծնողները, տարբեր նկատառումներից ելնելով, խուսափում են սմարթֆոն նվիրելուց։ Հիշեցնենք, որ uKid մանկական խելացի հեռախոս-ժամացույցը հնարավոր է ձեռք բերել` միանալով uKid սակագնային պլանին, որի  ամսավճարը 2 000 դրամ է: Այս սակագնային պլանով երեխան ամեն ամիս կստանա 5000 րոպե Ucom շարժական ցանցի ներսում, 1 ԳԲ շարժական ինտերնետ և անսահմանափակ SMS-ներ Ucom շարժական ցանցի ներսում։

Ucom offers uKid Smartwatch-Phone for children at just 24 900 AMD
YEREVAN, AUGUST 25, ARMENPRESS. At the beginning of the new academic year Ucom offers all parents to acquire a really valuable, useful and practical gift for their children. The parents of the smallest Ucom subscribers will be able to get the uKid children’s smartwatch-phone at just 24 900 AMD instead of the previous 39 900 AMD, i.e. at the new price, reduced by 38%, Ucom told Armenpress.
One can also acquire the smartwatch-phone with a prepayment of 6 900 AMD, and then pay 1 500 AMD per month during a period of 12 months.
“As a parent, I attach great importance to the sense of safety that comes with being able to stay in constant contact with my child. With uKid, the child will receive phone calls and short messages solely from the phone numbers, defined by parents, send messages and notifications to parents, who in their turn will be able to track the location of their kid on their smartphones at any time”, said Ara Sergei Khachatryan, Director General at Ucom.
uKid is the best solution for parents of 5 to 12-year-old children especially if, for various reasons, they avoid buying a smartphone for their child. Let us remind that uKid smartphone-watch for children can be acquired by joining uKid tariff plan, the monthly fee of which is 2 000 AMD. With this tariff plan on a monthly basis the child will receive 5000 minutes within Ucom’s mobile network, 1 GB of mobile internet and unlimited SMS within Ucom’s mobile network.