ԵՐԵՎԱՆ, 12 ՀՈՒԼԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Այսօր լրագրողները հանդիպեցին իտալացի հանրահայտ դերասանուհի Կլաուդիա Կարդինալեի հետ: Լուսանկարները Վարդուհի Հարությունյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 12 ՀՈՒԼԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ Նախագահ Սերժ Սարգսյանը ներկա է գտնվել մայրաքաղաքի Հանրապետության 37 հասցեում գտնվող “Հրայր և Աննա Հովնանյան” հիմնադրամի վարչական մասնաշենքի հանդիսավոր բացման
ԵՐԵՎԱՆ, 12 ՀՈՒԼԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՙՄոսկվա՚ կինոթատրոնում հարգանքի տուրք մատուցվեց իտալացի հանրահայտ դերասանուհի Կլաուդիա Կարդինալեին: Ներկա էր ՀՀ Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: Լուսանկարները Սոնա Բա
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՀՈՒԼԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՙՈսկե Ծիրան՚ փառատոնի մեկնարկին նախորդեց ծիրանի օրհնության արարողությունը: Լուսանկարները Վարդուհի Հարությունյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՀՈՒԼԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հուլիսի 11-ին նշվեց եկեղեցական 5 տաղավար տոներից մեկը` Վարդավառը: Լուսանկարները Վարդուհի Հարությունյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՀՈՒԼԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Կայացավ ՙՈսկե Ծիրան՚ միջազգային 7-րդ փառատոնի բացման հանդիսավոր արարողությունը: Ներկա էր ՀՀ Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: Լուսանկարները Վարդուհի Հարությունյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՀՈՒԼԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՙՈսկե Ծիրան՚ միջազգային 7-րդ փառատոնի շրջանակներում Հայաստանում է գտնվում հայ խոշորագույն ռեժիսոր Ատոմ Էգոյանը: Լրագրողները նրա հետ զրուցելու հնարավորություն ու

ЕРЕВАН, 12 ИЮЛЯ, АРМЕНПРЕСС. Сегодня журналисты встретились с знаменитой итальянской актрисой Клаудией Кардинале. Фото Вардуи Арутюнян
ЕРЕВАН, 12 ИЮЛЯ, АРМЕНПРЕСС. Президент Серж Саргсян сегодня присутствовал на торжественной церемонии открытия административного корпуса фонда ‘Грайр и Анна Овнанян’, находящегося по адресу ул
ЕРЕВАН, 12 ИЮЛЯ, АРМЕНПРЕСС. В кинотеатре ‘Москва‘ почтили знаменитую актрисы Клаудию Кардинале. Присуствовал Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Фото Соны Барсегян
ЕРЕВАН, 11 ИЮЛЯ, АРМЕНПРЕСС. Старту кинофестиваля ‘Золотой Абрикос‘ предшествовала церемония благословения абрикоса. Фото Вардуи Арутюнян
ЕРЕВАН, 11 ИЮЛЯ, АРМЕНПРЕСС. 11 июля отмечался церковный праздник – Вардавар. Фото Вардуи Арутюнян
ЕРЕВАН, 11 ИЮЛЯ, АРМЕНПРЕСС. Состоялась церемония открытия 7-го международного кинофестиваля ‘Золотой Абрикос‘. Присуствовал Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Фото Вардуи А
ЕРЕВАН, 11 ИЮЛЯ, АРМЕНПРЕСС. В рамках 7-го международного кинофестиваля ‘Золотой Абрикос‘ в Армении находится крупнейший армянский кинорежиссер Атом Эгоян. Журналисты имели возмож