ՀՀ վարչապետը տոնել է Մեծ հաղթանակի 65-ամյակը վետերանների հետ
ՄՈՍԿՎԱ, 10 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Մայիսի 8-ին կայացել Է ԱՊՀ երկրների ոչ պաշտոնական գագաթաժողովը, որին մասնակցել Է նաև ՀՀ Նախագահ Սերժ Սարգսյանի գլխավորած պատվիրակությունը:
ԵՐԵՎԱՆ, 10 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՙՀենարան՚ ակումբում ՙԶբաղվածության պետական ծառայություն՚ գործակալության պետ Սոնա Հարությունյանը խոսեց ՙԱշխատաշուկան և գործազրկության տեմպերը՚ թեմայով: Լուսանկարն
ԵՐԵՎԱՆ, 10 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՙՀայելի՚ ակումբի հյուրն էր ՔԾԽ նախագահ Մանվել Բադալյանը: Լուսանկարները Ֆելիքս Առուստամյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 10 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՄԱԿ-ի ճեմասրահում բացվեց ցուցահանդես` նվիրված Երկրորդ համաշխարհային պատերազմի ժամանակ զոհվածների հիշատակման և հաշտեցման օրվան: Լուսանկարները Ֆելիքս Առուստամյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 10 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Երևանի ՙՀանրապետական՚ մարզադաշտում կայացավ Հայաստանի գավաթի եզրափակիչ ՙՓյունիկ՚-ՙԲանանց՚ ֆուտբոլային թիմերի հանդիպումը: Լուսանկարները Տիգրան Մեհրաբյանի