ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՙԱնի պլազա՚ հյուրանոցում տեղի ունեցավ կոնֆերանս Հայաստանի կլիմայի փոփոխության վերաբերյալª ՙԿոպենհագենից դեպի Կանկուն (Մեքսիկա)՚ թեմայով:  Լուսանկարները Սոնա Բարս
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՙԱնի պլազա՚ հյուրանոցում տեղի ունեցավ կոնֆերանս Հայաստանի կլիմայի փոփոխության վերաբերյալª ՙԿոպենհագենից դեպի Կանկուն (Մեքսիկա)՚ թեմայով: Լուսանկարները Սոնա Բարս
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՄԱԿ-ի նիստերի դահլիճում ներկայացվեց 2009 թ. Մարդկային զարգացման ազգային զեկույցը:  Լուսանկարները Տիգրան Մեհրաբյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՄԱԿ-ի նիստերի դահլիճում ներկայացվեց 2009 թ. Մարդկային զարգացման ազգային զեկույցը: Լուսանկարները Տիգրան Մեհրաբյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հանրապետության հրապարակից մեկնարկեց Երևան-Ղարաբաղ հեծանվավազքը: Կազմակերպիչներª ՀՀ սպորտի և երիտասարդության հարցերի նախարարություն, ԼՂՀ մշակույթի նախարարություն:
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՙՆովոստի՚ միջազգային մամուլի կենտրոնում տեղի ունեցավ մամուլի ասուլիս` նվիրված Երևանում Պատկերապատման Միջազգային Երկրորդ Փառատոնին:  Լուսանկարները Սոնա Բարսեղյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՙՆովոստի՚ միջազգային մամուլի կենտրոնում տեղի ունեցավ մամուլի ասուլիս` նվիրված Երևանում Պատկերապատման Միջազգային Երկրորդ Փառատոնին: Լուսանկարները Սոնա Բարսեղյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Գրողների միությունում տեղի ունեցավ ոչխարաբուծության թեմայով քննարկում:  Լուսանկարները Վարդուհի Հարությունյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Գրողների միությունում տեղի ունեցավ ոչխարաբուծության թեմայով քննարկում: Լուսանկարները Վարդուհի Հարությունյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ Նախագահ Սերժ Սարգսյանի մասնակցությամբ տեղի ունեցավ ՙՍՄՏ՚ ընկերության ժամանակակից բժշկական սարքավորումների գործարանի հիմնարկեքի արարողությունը: Լուսանկարները Տ
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ԵՊՀ կենտրոնական մասնաշենքում տեղի ունեցավ միջոցառում նվիրված Հայրենական Մեծ պատերազմի հաղթանակի 65-ամյակին: Լուսանկարները Վարդուհի Հարություանյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Արամ Խաչատրյանի անվան տուն-թանգարանում ՙՍպեղանի՚ երգչախումբը հանդես եկավ Կոմիտասի պատարագի կատարումով և տեղի ունեցավ Կոմիտասի CD-ի շնորհանդեսը: Լուսանկարները Վար
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ ԱԺ Նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը, ՀՀ Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը և այլ պաշտոնատար անձինք մասնակցեցին ՙԱրտֆուդ՚ ընկերության բնական հյութերի նոր արտադրամասի բացմանը:
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՙԱրմենպրես՚ լրատվական գործակալության մամուլի սրահում տեղի ունեցավ ՀՀ ազգային վիճակագրական ծառայության մարդահամարի և ժողովրդագրության բաժնի պետ Կարինե Կույումջյան
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ Նախագահ Սերժ Սարգսյանին իր հավատարմագրերն է հանձնել Հայաստանում Բելգիայի Թագավորության նորանշանակ արտակարգ և լիազոր դեսպան Ստեֆան Դե Լոկերը: Լուսանկարները Տիգ