Հոկտեմբերի 3-ին տեղի կունենա AMGB1014C144 թողարկման պարտատոմսերի հետգնում
Սեպտեմբերի 28-ին տեղի կունենա AMGM24129087 թողարկման թերտեղաբաշխված պարտատոմսերի տեղաբաշխման աճուրդ
ՀՀ ԿԲ նախագահի որոշմամբ գրանցվել է «ԱՐԱՐԱՏե Բանկ ՓԲԸ «Սեբաստիաե մասնաճյուղը
Հոկտեմբերի 5-ին տեղի կունենա AMGT39231079, AMGT52105077,AMGT44273074, AMGT35272077, AMGT52107073, AMGT39085079, AMGT52069075թողարկման թերտեղաբաշխված պարտատոմսերի տեղաբաշխման աճուրդ
Այսօր կայացել է AMCB1325C063 պարտատոմսերի աճուրդ
ԵՐԵՎԱՆ, 25 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 2006, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ:«Երեւանում «Սինոփսիսե-ի օրերի շրջանակներում «Վիասýերե տեխնոպարկում, տեղի ունեցավ Միկրոէլեկտրոնիկայի օլիմպիադայի բացումը:Լուսանկարները üելիքս Առուստամյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 25 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 2006, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ:Մամուլի ազգային ակումբի հյուրն էր  Լոս-Անջելեսում լույս տեսնող «Արմինյըն օբսերվերե պարբերականի խմբագիր Օշին Քեշիշյանը:Լուսանկարները Տիգրան Մեհրաբյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 25 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 2006, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ:Մամուլի ազգային ակումբի հյուրն էր Լոս-Անջելեսում լույս տեսնող «Արմինյըն օբսերվերե պարբերականի խմբագիր Օշին Քեշիշյանը:Լուսանկարները Տիգրան Մեհրաբյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 25 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Սեպտեմբերի 23-ին  Արթուր Աբրահամը պաշտպանեց իր միջին քաշային խմբում IBFվարկածով չեմպիոնի կոչումը Կոլումբիացի Եդիսոն Միրանդայի դեմ մարտում:
ԵՐԵՎԱՆ, 25 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Սեպտեմբերի 23-ին Արթուր Աբրահամը պաշտպանեց իր միջին քաշային խմբում IBFվարկածով չեմպիոնի կոչումը Կոլումբիացի Եդիսոն Միրանդայի դեմ մարտում:
ԵՐԵՎԱՆ, 25 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 2006, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ:«Մոսկվաե կինոթատրոնում տեղի ունեցավ բրազիլահայ լուսանկարիչ Մանուկ Փոլադյանի «Սան Պաուլո 450-ը Երեւանումե խորագրով լուսանկարչական աշխատանքների ցուցահանդես