Վերակառուցման եւ զարգացման եվրոպական բանկը տարածաշրջանային կենտրոն է բացել Թբիլիսիում
Բուշերի ատոմային էլեկտրակայանի էներգաբլոկը կգործարկվի 2007 թվականի սեպտեմբերին
ԵՐԵՎԱՆ, 26 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 2006, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ կառավարության ընդունելությունների տանը տեղի ունեցավ նախագահական կրթական պարգեւների հանձնում:Լուսանկարները üելիքս Առուստամյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 26 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 2006, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: «Սինոփսիսե-ի բարձր ղեկավարությունը այցելեց ԵՊՀ, տեղի ունեցավ Չարլզ Բեյբիջի անվան լսարանի բացումը: Լուսանկարները Կարեն Մինասյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 26 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 2006, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: «Սինոփսիսե-ի բարձր ղեկավարությունը այցելեց ՀՊՃՀ:Լուսանկարները Տիգրան Մեհրաբյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 26 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ:ն ՀՀ կառավարության նիստերի դահլիճում տեղի ունեցավ դիպլոմների հանձնում «ՊանԱրմենիան էքսպո 2006ե ցուցահանդեսի մասնակիցներին:Լուսանկարները Կարեն Մինասյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 26 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ:«Անիե հյուրանոցում տեղի ունեցավ «Բնական եւ տեխնածին բնույթի արտակարգ իրավիճակների ԱՊՀ երկրների միջպետական խորհրդիե քսաներորդ նստաշրջանի բացումը:Լուսանկարները
Երևան, 26 Սեպտեմբերի 2006, Արմենպրես. Հայկական զարգացման գործակալությունում տեղի ունեցավ հայ եւ լիտվացի գործարարների հանդիպում:Լուսանկարները Տիգրան Մեհրաբյանի
ՆՅՈՒ-ՅՈՐՔ, 26 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՄԱԿ-ի Գլխավոր ասամբլեայի 61-րդ նստաշրջանի աշխատանքներին մասնակցության շրջանակներում տեղի է ունեցել Վ.Օսկանյանի հանդիպումը Սիրիայի արտգործնախարար Վալիդ Մու
ԵՐԵՎԱՆ, 26 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 2006, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ԱԺ արտահերթ նիստը սկսեց աշխատանքները: Լուսանկարները Տիգրան Մեհրաբյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 26 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ:«Արմենիա-Մարիոթե հյուրանոցում տեղի ունեցավ üրանսիայում Հայաստանի օրերի հանձնակատար, ՀՀ նախագահի օգնական Վիգեն Սարգսյանի, üրանսիայում ՀՀ դեսպան Էդուարդ Նալբա
Երևան, 26 Սեպտեմբերի 2006, Արմենպրես. ՀՀ Նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանն այսօր «Կիլիկիաե առագաստանավի անձնակազմին պարգեւատրեց Հայաստանի Հանրապետության մեդալներով: Լուսանկարները üելիքս Առուստամյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 26 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 2006, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: «Կոնգրեսե հյուրանոցում Սինոփսիսի օրերի շրջանակներում տեղի ունեցավ հանդիպում օլիմպիադայի հաղթողների եւ նախագահական կրթական պարգեւների մրցանակակիրների հետ
Երևան, 26 Սեպտեմբերի 2006, Արմենպրես. ՀՀ Նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանն ընդունեց Սինոփսիսի Ղեկավարությանը, միկրոէլեկտրոնիկայի օլիմպիադայի հաղթողներին եւ նախագահական կրթական պարգեւների մրցանակակիրնե