ՀՀ ԿԲ-ի սահմանած արտարժույթների փոխարժեքները
Վերակառուցման եւ զարգացման եվրոպական բանկը տարածաշրջանային կենտրոն է բացել Թբիլիսիում
Բուշերի ատոմային էլեկտրակայանի էներգաբլոկը կգործարկվի 2007 թվականի սեպտեմբերին
ԵՐԵՎԱՆ, 26 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 2006, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ կառավարության ընդունելությունների տանը  տեղի ունեցավ նախագահական կրթական պարգեւների հանձնում:Լուսանկարները üելիքս Առուստամյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 26 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 2006, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ կառավարության ընդունելությունների տանը տեղի ունեցավ նախագահական կրթական պարգեւների հանձնում:Լուսանկարները üելիքս Առուստամյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 26 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 2006, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: «Սինոփսիսե-ի բարձր ղեկավարությունը այցելեց ԵՊՀ, տեղի ունեցավ Չարլզ Բեյբիջի անվան լսարանի բացումը: Լուսանկարները Կարեն Մինասյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 26 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 2006, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: «Սինոփսիսե-ի բարձր ղեկավարությունը այցելեց ՀՊՃՀ:Լուսանկարները Տիգրան Մեհրաբյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 26 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ:ն ՀՀ կառավարության նիստերի դահլիճում տեղի ունեցավ դիպլոմների հանձնում «ՊանԱրմենիան էքսպո 2006ե ցուցահանդեսի մասնակիցներին:Լուսանկարները Կարեն Մինասյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 26 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ:«Անիե հյուրանոցում տեղի ունեցավ «Բնական եւ տեխնածին բնույթի արտակարգ իրավիճակների ԱՊՀ երկրների միջպետական խորհրդիե քսաներորդ նստաշրջանի բացումը:Լուսանկարները
Երևան, 26 Սեպտեմբերի 2006, Արմենպրես. Հայկական զարգացման գործակալությունում  տեղի ունեցավ հայ եւ լիտվացի գործարարների հանդիպում:Լուսանկարները Տիգրան Մեհրաբյանի
Երևան, 26 Սեպտեմբերի 2006, Արմենպրես. Հայկական զարգացման գործակալությունում տեղի ունեցավ հայ եւ լիտվացի գործարարների հանդիպում:Լուսանկարները Տիգրան Մեհրաբյանի
ՆՅՈՒ-ՅՈՐՔ, 26 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՄԱԿ-ի Գլխավոր ասամբլեայի 61-րդ նստաշրջանի աշխատանքներին մասնակցության շրջանակներում տեղի է ունեցել Վ.Օսկանյանի հանդիպումը Սիրիայի արտգործնախարար Վալիդ Մու