Թեհրանն առաջարկել Է «վեցյակի» հետ բանակցություններն անցկացնել Ստամբուլում
Նոր կենսաբանական թափոնատեղի` Կապանի բժշկական կենտրոնում
Ռոստովի նահանգապետը պարգեւատրվեց ՀՀ ԳԱԱ-ի ոսկե մեդալով
ԵՐԵՎԱՆ, 10 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՙԴե ֆակտո՚ ակումբի հյուրն էր ՀՀ սպորտի և երիտասարդության հարցերի փոխնախարար Արսեն Քարամյանը: Լուսանկարները Ֆելիքս Առուստամյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 10 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՙՓաստարկ՚ ակումբի հյուրն էր ԱԺ ֆինանսաբյուջետային մշտական հանձնաժողովի նախագահ Գագիկ Մինասյանը: Լուսանկարները Վարդուհի Հարությունյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 10 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՙԱրմենիա Մարիոթ՚ հյուրանոցում տեղի ունեցավ Կայուն էներգետիկայի ֆինանսավորման հիմնադրամի ՙArmSEFF՚ ծրագրի պաշտոնական մեկնարկը: Լուսանկարները Ֆելիքս Առուստամյան
ԵՐԵՎԱՆ, 10 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՙՀայելի՚ ակումբի հյուրերն էին Գուրգեն Արսենյանը (ՄԱԿ) և Վարդան Բոստանջյանը (ԲՀԿ): Լուսանկարները Սոնա Բարսեղյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 10 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀԳՄ-ում տեղի ունեցավ բանաստեղծուհի Սեդա Վերմիշևայի ՙԽռովահույզ քնքշություն՚ և ՙԱնմահ ոգի՚ ռուսերեն գրքերի շնորհանդեսը:
ԵՐԵՎԱՆ, 10 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Կայացավ ՀՀ Հանրային խորհրդի հերթական լիագումար նիստը: Լուսանկարները Վարդուհի Հարությունյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 10 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՙՍինոփսիս Արմենիա՚ ընկերությունը ճանաչվեց ԱՄՆ պետքարտուղարության 2010 թ.-ի կորպորատիվ գերազանցության մրցանակաբաշխության լավագույն 12 ընկերություններից մեկը: Ա
ԵՐԵՎԱՆ, 10  ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է Հայաստանի համայնքների միության վարչության հանդիսավոր նիստին` նվիրված Հայաստանի Հանրապետությունում տեղական ինքն
ԵՐԵՎԱՆ, 10 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է Հայաստանի համայնքների միության վարչության հանդիսավոր նիստին` նվիրված Հայաստանի Հանրապետությունում տեղական ինքն
ԵՐԵՎԱՆ, 10 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ Նախագահ Սերժ Սարգսյանն այսօր այցելել է Հ. Պարոնյանի անվան երաժշտական կոմեդիայի պետական թատրոն, որտեղ բացվել է նոր` 69-րդ թատերաշրջանը: Լուսանկարները Վարդու